Başkanlığa 7 Branşta KPSS Şartsız Güncel Memur Alımı Başvuruları

Başkanlığa 7 Branşta KPSS Şartsız Güncel Memur Alımı Başvuruları

Sayıştay tarafından yüksek maaşlarla olmak üzere güncel memur alımı başvuruları alınıyor. KPSS şartı yok. Çok yüksek maaşlarla kamu personel alımı başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

T.C. Sayıştay Başkanlığı güncel ve KSPS şartsız sözleşmeli kamu memur alımı başvuruları alınıyor. 7 farklı unvanda olmak üzere memur alımı başvuru tüm detaylarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Başkanlığı yüksek maaşlarla personel alımı başvuru tüm detaylarını ve süreci bu haberimizde hazırladık.

Kamu memur alımı genel şartları

Başvuru için 657 sayılı DMK’daki şartları taşımak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak şartları var. KPSS şartı yok. KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen herkes 070 olarak baz alınacaktır.

Sözleşmeli memur alımı mezuniyetler

1 Kıdemli Bilgi Güvenliği Mimarı, 2 Ağ ve Güvenlik Uzmanı, 1 Kıdemli Sistem Uzmanı, 1 Kıdemli Veri Tabanı Uzmanı, 1 Sistem Uzmanı, 1 Yazılım Geliştirme Uzmanı (Java), 1 İş Zekâsı Uzmanı alımı olmak üzere 8 kadroya dair mezuniyetler şu şekildedir:

Bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik-elektronik ve endüstri mühendisliklerinden mezun olanlar başvurabilecek. Ayrıca 2 kat maaş olan kadrolar için de diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları başvurabilir.

Memur alımı maaş detayları

Kıdemli Bilgi Güvenliği Mimarı 4 Katına Kadar),

Ağ ve Güvenlik Uzmanı 3 Katına Kadar),

Kıdemli Sistem Uzmanı 3 Katına Kadar),

Sistem Uzmanı 2 Katına Kadar),

Yazılım Geliştirme Uzmanı (Java) 2 Katına Kadar),

Kıdemli Veri Tabanı Uzmanı 3 Katına Kadar),

İş Zekası Uzmanı 2 Katına Kadar olmak üzere başvuru yapabilmektedir. 1 kat maaş 16 bin 277 TL’dir. Bu kadrodaki unvanlar için 2-3 ve 4 kat maaşlar vardır.

Sayıştay memur alımı başvuru süreci

Sayıştay Başkanlığı bünyesinde memur alımları için başvurular 30 Kasım’a kadar yapılabilir. Adaylar başvurularını şahsen ya da posta ile T.C. Sayıştay Başkanlığı, İnönü Bulvarı (Eskişehir Yolu) 06520 No:45 Balgat/Çankaya/Ankara adresine gerekli belgeleri hazırlayarak yapabileceklerdir. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/sayistay-personel-alimi.20221111075835.pdf

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum