Başvuru Kılavuzu Yayınlandı! Belediye 14 Memur Alımı Yapıyor

Başvuru Kılavuzu Yayınlandı! Belediye 14 Memur Alımı Yapıyor

Belediye, 14 memur alımı yapacağını açıkladı. Ortalama 4.500 TL maaşla kamu personeli olmak isteyenlere başvuru kılavuzu yayınlandı. Belediye memur alımına dair tüm detaylar haberimizde…

2021 Belediye memur alımları kapsamında, Şırnak Belediyesi 14 personel alımı yapacak. Şırnak Belediyesi’ne yapılacak personel alımı için önlisans ve lisans mezunu adaylara ayrı ayrı kontenjanlar sunuldu.

2021 Belediye memur alımı başvuruları hakkındaki tüm bilgiler haberimizde.

Şırnak Belediyesi Memur Alımı Başvuru Süreci

Şırnak Belediyesi memur alımı amacıyla adayların, 8 – 13 Mart 2021 tarihleri arasında, Şırnak Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne başvurularını iletmesi gerekmektedir. Ayrıca başvurular, e-posta ve posta ile de yapılabilecek.

(Şırnak Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü adresi: Bahçelievler Mahallesi, Cizre Caddesi, No: 2 – Şırnak Belediyesi Hizmet Binası)

Elektronik ortam üzerinden başvuru yapmak isteyen adaylar, Şırnak Belediyesi internet sitesi üzerinde yazılı, yaziisleri@sirnak.bel.tr adresine, Şahsen ya da iadeli taahhütlü posta yolu ile “Şırnak Belediyesi, Merkez/Şırnak” adresine gönderilecektir. Zabıta memuru kadrolarına başvuru yapmak isteyen adaylar, belirtilen tarihlerde, boy ve kilo ölçümü amacıyla “Şırnak Belediyesi Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne” başvuruda istenen belgeler ile beraber şahsen müracaat edilmesi gerekmektedir.

Belediye Memur Alımı KPSS ve Mezuniyet Şartı Nedir?

Lisans Mezunu Zabıta Memuru Alımı Şartları: Başvuruda bulunmak için herhangi bir lisans programı üzerinden mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. KPSS tüm branşlarda en az 60 puan bulunması gerekiyor.

Önlisans Mezunu Zabıta Memuru Alımı Şartları: Başvuruda bulunmak için herhangi bir önlisans programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. KPSS tüm branşlarda en az 60 puan bulunması gerekiyor.

Lise Mezunu V.H.K.İ. Alımı Şartları: Başvuruda bulunmak için fakültelerin; Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Ekonomi, İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi, Bankacılık, Muhasebe, İnsan Kaynakları Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik,, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Bankacılık ve Finans, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Basın ve Yayın, Pazarlama, Medya ve İletişim,  Sosyal Hizmet,  Bilgi ve Belge Yönetimi, Yerel Yönetimler, İşletme / İşletmecilik, İş İdaresi, Sağlık Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği, İşletme Bilgi Yönetimi, Türkçe öğretmenliği, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği, Fen Bilgisi Öğretmenliği, Rehberlik, Okul Öncesi Öğretmenliği, Sınıf Öğretmenliği, Beden Eğitimi Öğretmenliği, Matematik Öğretmenliği, Tarih, Coğrafya lisans programlarının en az birinden mezun olunması gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı “Bilgisayar işletmeni” sertifikası sahibi olması ya da mezun olunan okulda bilgisayar dersi görüldüğüne dair belge bulunması gerekiyor. KPSS tüm branşlarda en az 60 puan bulunması gerekiyor.

Önlisans Mezunu V.H.K.İ. Alımı Şartları: Başvuruda bulunmak için herhangi bir önlisans programı mezunu olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı “Bilgisayar işletmeni sertifikası” sahibi olmak ya da mezun olunan okulda bilgisayar dersi görüldüğüne dair belge bulunması gerekiyor. KPSS tüm branşlarda en az 60 puan bulunması gerekiyor.

Şırnak Belediyesi Memur Alımı Kontenjanları

Yayınlanan ilanda;

1 lisans mezunu Zabıta Memuru, 1 önlisans mezunu Zabıta Memuru, 7 önlisans mezunu V.H.K.İ, 5 lisans mezunu V.H.K.İ. olmak üzere kadrolu statüde yer alacak 14 kamu personeli alımı yapılacaktır.

Şırnak Belediyesi memur alımı başvuru genel ve özel şartları ile birlikte ilan hakkındaki tüm detaylı bilgilere başvuru kılavuzu üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum