Başvurusu Devam Eden Lisans Mezunu Memur Alımı iş ilanları

Başvurusu Devam Eden Lisans Mezunu Memur Alımı iş ilanları

Başvuruları 11 Eylül 2017 tarihi itibariyle devam eden lisans mezunu kamu personeli alımı ilanları. Takipçilerimizin talepleri doğrultusunda üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olanlar için yayınlanan iş ilanları.

İş İlanları Kariyer haber sitesi olarak lisans düzeyi kamu iş ilanlarını sizler için bir arada sunuyoruz. Aşağıdaki ilanlardan başvuru şartlarını taşıyan adayların ilgili kurumlara başvuru yapacaklarını unutmamaları gereklidir.

Lisans düzeyi memur kamu personeli alımı yapan kurumların listesi:

Türk Standartları Enstitüsü 12 uzman yardımcısı ile 2 avukat alımı yapılacak. İlana lisans mezunları KPSS 70 puan şartı ile başvurabilecek.  Başvurular 18 Eylül - 2 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak. İlana ulaşmak için tıklayınız.

İçişleri Bakanlığı 14 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapıyor. KPSS şartı yer alan ilana lisans mezunları 11 Eylül - 22 Eylül 2017 tarihleri arasında başvurabilecek. İlana ulaşmak için tıklayınız.

Vakıflar Genel Müdürlüğü 6 mimar ve 6 mühendis alımı yapacak. KPSS en az 70 puan alan lisans mezunları 11 Eylül - 22 Eylül 2017 tarihleri arasında ilana başvurabilecek. İlana detayları için tıklayınız.

Kamu Denetçiliği Kurumu 5 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak. Lisans mezunları KPSS 70 puan şartıyla 19 Eylül 2017 tarihine kadar başvuru yapabilir. Resmi ilan için tıklayınız.

İpekyolu Kalkınma Ajansı 7 memur alımı yapacak. Lisans mezunu adaylar KPSS 80 puan şartıyla 18 Eylül 2017 tarihine kadar başvurabilecektir. İlan için tıklayınız.

Polis Akademisi Başkanlığı'nca 1000 bayan, 10 bin bay olmak üzere 11 bin lisans mezunu 21. Dönem POMEM adayı alınacak. İlan için tıklayınız.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 13 Memur Alımı yapıyor. Lisans mezunu adaylar bazı alımlarda KPSS 70 puan şartı olup, başvurular 14 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. İlan için tıklayınız.

Zafer Kalkınma Ajansı 10 Kamu Personel Alımı yapıyor. KPSS sınavından en az 80 puan almış Lisans mezunu adaylar için başvurular 29 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. İlan için tıklayınız.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2 kişi Uzman ve 12 kişi Araştırmacı alımı yapacak. KPSS şartı bulunmayıp yabancı dil şartı bulunmaktadır. İlan detayları için tıklayınız.

İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanlığı 3 Müfettiş Yardımcısı alım yapıyor. Lisans mezunları 26 Eylül 2017 tarihine kadar başvurabilir. İlan Kılavuzu için tıklayınız.

Milli Savunma Bakanlığı Hava Deniz ve Kara Kuvvetleri Komutanlıkları ’na çok sayıda Subay alımı yapılacak. En az 4 yıl süreli Üniversite bölümlerinden mezun olmak, 1 Ocak 1990 ve sonrası doğumlu olmak gerekmektedir. KPSS P3 Lisans düzeyinden en az 60 puan almış olmak şartı yer almaktadır. Başvurular 11 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. İlan için tıklayınız.

Sivas İmranlı Belediyesi Beden İşçisi olarak 5 kişi alacak. Lisans mezunları KPSS şartı aranmaksızın, 18 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. İlan hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İstanbul Maltepe Belediyesi 1 Elektrik Mühendisi alımı yapıyor. Başvurular İŞKUR aracılığıyla 18 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gereklidir. İlana ulaşmak için tıklayınız.

Afyonkarahisar Seydiler Belediyesi 5 temizlik görevlisi alımı yapacak. Lisans mezunu adaylar KPSS şartsız olarak, 15 Eylül 2017 tarihine kadar başvurabilecek. İlan bilgisi için tıklayınız.

Sakarya Serdivan Belediyesi 1 mimar alımı yapıyor. Başvurular İŞKUR üzerinden en geç 14 Eylül 2017 tarihinde sona erecek. İlan bilgisi için tıklayınız.

TUBİTAK 144 kamu personeli alımı yapacak. Lisans mezunları ilana başvurabilecek. İlanlarda KPSS şartı yer almamakta olup, tecrübe, bölüm, yabancı dil gibi şartlar aranmaktadır. Kurumun başvuru sayfası için tıklayınız.

Dışişleri Bakanlığı Dublin Büyükelçiliği’ne 1 sekreter, Juba Büyükelçiliği’ne 1 sekreter, Marsilya Başkonsolosluğu’na 2 sekreter alımı yapacak. En az lise mezunları arasından en fazla 40 yaşında olan adaylar, KPSS şartsız, yabancı dil şartları aranarak başvuru alınacak.

Sivas Valiliği İmranlı Kaymakamlığı 1 Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi ve 1 Büro Görevlisi, Erzurum Valiliği Oltu Kaymakamlığı 1 Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi alımı yapacak. 35 Yaşından küçük lisans mezunları KPSS 60 puan şartıyla başvurabilecek.

Ankara Devlet Opera ve Bale Müdürlüğü 2 kişi Orkestra sanatçısı, İstanbul Devlet Opera ve Bale Müdürlüğü 1 kişi Koro sanatçısı alımı yapıyor. Lisans mezunları Ankara ilanı için 15 Eylül 2017 İstanbul ilanı için 18 Eylül 2017 tarihine kadar başvurması gereklidir.

Sitemizde yer alan İşkur İş İlanları ile Memur Alımı sayfasından günlük olarak kamuya yapılan tüm alımlara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum