Batman Üniversitesi İç Denetçi Alımı

Batman Üniversitesi İç Denetçi Alımı

Batman Üniversitesi Rektörlüğü Tarafından 25 Aralık 2015 Tarihinde Kamu Personel Alımı İçin İlan Yayınladı. İç Denetçi Olarak 2 Kişi İstihdam Edilecek, Başvurular 8 Ocak 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

25 Aralık 2015 tarihinde Batman Üniversitesi Rektörlüğü kamu personeli alım ilanı yayınladı. İç Denetçi olarak 2 personel alınacaktır. Başvurular 8 Ocak 2016 tarihine kadar ilgili kurumun Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır.

İç Denetçi olabilmek için: Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak. Naklen atanma talebinde bulunacaklar için herhangi bir kurumda iç denetçi olarak görev yapıyor olmak veya bir kamu kurumunda çalışmakta olup iç denetçi sertifikasına sahip olmak şart.

İstenen belgeler şöyle: Özgeçmiş, Kamu İç Denetçi Sertifikasının aslı veya noter onaylı sureti, Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti, Naklen atanacaklar için hizmet belgesi ve iç denetçi kadrosunda görev yaptığına dair ıslak imzalı ve güncel yazı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, 2 adet fotoğraf, Kadroya Atanmaya İlişkin Dilekçe olarak sıralandı.

Batman Üniversitesi Rektörlüğü kamu personeli alım ilanı metni için Tıklayınız.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.