Battal Gazi Sulama Birliği İlkokul Lise Mezunu 14 Kamu Personeli Alıyor

Battal Gazi Sulama Birliği İlkokul Lise Mezunu 14 Kamu Personeli Alıyor

Kamu grubu dahilinde yer alan 7 Nisan 2021 İŞKUR iş ilanları yayımlandı. Tam zamanlı ve daimi olarak yapılacak alımlar için ilkokul ve lise mezunu olmak üzere farklı unvanlarda toplam 14 kişilik istihdam yapılacaktır. Detaylar haberimizde…

Kamu personeli alımları dahilinde yer alan İŞKUR iş ilanlarında duyurulduğu üzere işçi alımı ve personel alımı süreçleri başlamıştır. Sulama Birliği dahilinde yapılacak olan alımlar için farklı unvanlar ile personel talebinde bulunulmaktadır.

Malatya İş İlanları

Türkiye İş Kurumu Malatya Çalışma ve İl Müdürlüğü vasıtası ile yayımlanan duyuruya başvuru yapıp görev hakkı kazanacak olan adayların İsmetiye Mah. İrfan Sofrası Sok. No:9 Sarıgül İş Merkezi Kat:2 Daire:3 Battalgazi/Malatya 44100 Battalgazi Malatya / Türkiye adresinde hizmet verecekleri beyan edildi.

Unvan ve Kontenjanlar

12 kişilik alım ile Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı), 1 kişilik alım ile Arazi Topoğrafı ve son olarak 1 kişilik alım ile Sayaç Ayar, Ölçü Kontrol ve Tamir Teknisyeni alımı yapılacağı beyan edilmektedir.

Başvuru Şartları

Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) alımı için 18 yaş üzeri ve ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecektir.

Arazi Topoğrafı alımları için 3 yıllık deneyim ve lise mezunu olmak şarttır.

Sayaç Ayar, Ölçü Kontrol ve Tamir Teknisyeni alımı için de Endüstriyel Otomasyon(Mekatronik) alanından lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecektir.

İsmetiye Mah. İrfan Sofrası Sok. No:9 Sarıgül İş Merkezi Kat:2 Daire: 3-4 Battalgazi/MALATYA adresinde 21 Nisan’da kura çekimi yapılacaktır.

Battalgazi ve Yeşilyurt ilçelerinde ikamet eden adaylar İŞKUR e-şube üzerinden; 00005977569, 00005977673, 00005979125 numaralı ilanlar ile 12 Nisan 2021’e kadar başvuru yapabilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.