Bayburt Belediye Başkanlığı İlkokul Lise mezun 7 İşçi Alımı

Bayburt Belediye Başkanlığı İlkokul Lise mezun 7 İşçi Alımı

Bayburt Belediye Başkanlığı en az İlkokul en çok Lise Mezun İşkur İşçi Alım ilanları 06 Eylül 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar için başvurular başlamış olup 15 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmamaktadır.

Bayburt Aydıntepe Belediye Başkanlığı 06 Eylül 2017 de işçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 7 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 15 Eylül 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 20 Eylül 2017 tarihinde Saat 09:00 ile 18:00 arasında Bayburt Aydıntepe Belediye Başkanlığı adresi toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

İş Makineleri Operatörü 1 kişi için şartlar: En az İlkokul En çok Lise mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003985642 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 15 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Kamyon Şoförü 3 kişi için şartlar: En az İlkokul En çok Lise mezun olması ve E – D sürücü belgesine sahip olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003985816 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 15 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Beden İşçisi 4 kişi için şartlar: En az İlkokul En çok Lise mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003986261 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 15 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Bayburt Aydıntepe Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 15 Eylül 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.