Bayburt Belediyesi İşçi Alımı

Bayburt Belediyesi İşçi Alımı

Bayburt Aydıntepe Belediyesi Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 09 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir.

KPSS P94 Puan türünden 60 puanı bulunan adayların başvurabileceği ilanda Aydıntepe Belediyesine İş Makineleri Operatörü alınacaktır.

Başvuracak adaylar Bayburt Aydıntepe Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile İnternetten veya şahsen 09 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

İş Makineleri Operatörü 1 kişi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve Dengi mezunu olması, sürücü belgesi D ve G sınıfı ehliyetine sahip olması ve KPSS P94 puan türünden 60 puana sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003570003 numarası ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 09 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracaklar için 2016 KPSS P94 puanı en az 60 puan olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Sözlü sınava iş ilanında belirtilen kadro sayısının üç katı aday çağrılacaktır. Üç Katı aday puan sıralamasına göre İŞKUR tarafından belirlenecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Bayburt iş ilanları kariyer.

Başvuracakların talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorunlar.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.