Baydarlı Belediyesi İşçi Alımı

Baydarlı Belediyesi İşçi Alımı

Baydarlı Baydarlı Belediye Başkanlığı İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 23 Mart 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı olmayan ilana ilkokul mezunları başvuru yapabilmekteler.

KPSS Şartı aranmayan Tokat İş İlanları Kanal ve Izgara işçisi 1 kişi ve Atık Toplayıcı 2 kişi Toplam 3 kişi olarak alınacaktır. Kamu Kurumu ve Kuruluşlarına işçi olarak alınmasında uygulanacak usul ve esas hakkında yönetmelik hükmüne göre alım yapılacaktır.

Alınacak Personel Tokat Baydarlı Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 23 Mart 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003637475 Kanal ve Izgara işçisi ve 00003638027 Atık Toplayıcı işçisi numarası ile başvuru yapabileceklerdir.

Kanal ve Izgara işçisi 1 kişi için şartlar: En az İlkokul Mezunu olması ve E sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar Şahsen 23 Mart 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Atık Toplayıcısı 2 kişi için şartlar: İlkokul Mezunu olması Sürücü sınıfı E olan adaylar gerekmektedir. Başvuracak Adaylar Şahsen 23 Mart 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracakların talep fazla olması halinde başvuru yapan ve kurumun açıkladığı listede yer alan adaylar, eğitim durumu fotokopileri, tecrübe yazıları, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını Kura, yazılı ve sözlü sınavdan öncesinde işçiyi alacak kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmeleri gerekmekte.

Başvuru yapacak adayların Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda ismi çıkan adaylar kura çekimi için işverene bildirilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından postalama sureti olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 28 Mart 2017 tarihinde Saat 14: 00 ile 15: 00 arasında Tokat Baydarlı Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Yapılacak. 23 Mart 2017 Tarihine Kadar İstenen Belgeyi Baydarlı Belediye Başkalığına teslim edilmesi gerekmektedir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.