BDDK 32 Kamu Personeli Alımı Yapacak

BDDK 32 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurumu 32 kişi Açıktan Personel Alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 6-14 Aralık 2017 tarihlerinde yapılacak.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından 1 Aralık 2017 tarihinde yayınlanan ilana göre "İstatistikçi", "Mühendis", "Teknisyen", "Hemşire", "Arşiv Memuru", "Memur" ve "Sekreter" unvanlarıyla açıktan devlet memuru alımı yapılacak.

Başvurular, Kurumun resmi internet sitesinden on-line erişim suretiyle ulaşılabilecek "Başvuru Formu"nun eksiksiz ve doğru olarak doldurulması suretiyle yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvurular, 06.12.2017 tarihi saat 14.00'da başlayıp 14.12.2017 tarihi saat 16.00’da sona erecektir.

2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3, KPSSP93 veya KPSSP94 puan türlerinden en az 80 puan almış olmak şartı aranmaktadır. İlanda herhangi bir yaş şartı bulunmamaktadır.

İstatistikçi alımı için Lisans İstatistik  bölümünden  veya  denkliği  Yüksek  Öğretim  Kurulu  (YÖK) tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki bölümlerden mezun olmak    

Mühendis alımı için Lisans İnşaat mühendisliği bölümünden veya denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki bölümlerden mezun olmak.

Hemşire alımı için Ön Lisans Hemşirelik ön lisans programından mezun olmak.

Memur alımı için Lisans Siyasal  bilgiler,  iktisadi  ve  idari  bilimler,  iktisat,  işletme  fakültelerine bağlı  bölümlerden  veya  denkliği  YÖK  tarafından  kabul  edilen  yurt içindeki veya yurt dışındaki bölümlerden mezun olmak.

Memur alımı için Lisans İletişim  fakültelerine  bağlı  bölümlerden  veya  bunlara  denkliği  YÖK tarafından  onaylanmış  yurt  içindeki veya  yurt  dışındaki fakülte veya yüksekokullardan mezun olmak.

Arşiv Memuru alımı için Lisans Bilgi   ve   belge   yönetimi,   dokümantasyon   ve   enformasyon   veya arşivcilik bölümlerinden  veya  denkliği  YÖK  tarafından  kabul  edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki bölümlerden mezun olmak.

Sekreter alımı için Ön Lisans Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Hizmetleri ve Yönetici  Asistanlığı,  Büro  Yönetimi  ve  Sekreterlik,  Büro  Yönetimi bölümlerinden birinden mezun olmak.

Memur alımı için Ön Lisans Adalet, adalet meslek eğitimi, adalet meslek yüksekokulu bölümlerinden birinden mezun olmak.

Teknisyen alımı için "Lise ve dengi meslek okulu" Tesisat Teknolojisi ve iklimlendirme alanı kapsamında yer alan iklimlendirme sistemleri, soğutma sistemleri veya yapı tesisat sistemleri dallarının birinden mezun olmak.

Lise ve dengi meslek okulu Elektrik-elektronik teknolojisi alanı kapsamında yer alan elektrik tesisatları ve pano montörlüğü, elektronik, Görüntü ve ses sistemleri, haberleşme  sistemleri  veya  büro  makinaları  teknik  servisi dallarının birinden mezun olmak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.