BDDK Memur Alımı

BDDK Memur Alımı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu 22 Kasım 2016 Tarihinde Personel Alımı ilanı Yayınladı. 55 Personel Alacak Olan BDDK Başvuruları 30 Aralık 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

BDDK Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu 21 Kasım 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Başvurular 30 Aralık 2016 tarihine kadar Kurumun resmi internet sitesi üzerinden online erişim suretiyle ulaşılabilecek Başvuru Formu"nun eksiksiz ve doğru olarak doldurulması suretiyle yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Memur alımı için: Adalet, adalet meslek eğitimi, adalet meslek yüksek okulu bölümlerinden birinden mezun olmak, KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Teknisyen alımı için: Bilişim teknolojileri alanı kapsamında yer alan bilgisayar teknik servisi, ağ işletmenliği, veri tabanı programcılığı, web programcılığı, Tesisat Teknolojisi ve iklimlendirme alanı kapsamında yer alan iklimlendirme sistemleri, soğutma sistemleri veya yapı tesisat sistemleri, Elektrik-elektronik teknolojisi alanı kapsamında yer alan elektrik tesisatları ve pano montörlüğü, elektronik, Görüntü ve ses sistemleri, haberleşme sistemleri veya büro makinaları teknik servisi dallarının birinden mezun olmak, KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Sekreter alımı için: Ön Lisans Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi bölümlerinden birinden mezun olmak, KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Sekreter alımı için: Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden veya denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki bölümlerden mezun olmak, KPSSP3 puan türünden en az 80 puan almış olmak şart.

İstatistikçi alımı için: Lisans İstatistik bölümünden veya denkli ği Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dı şındaki bölümlerden mezun olmak, KPSSP3 puan türünden en az 80 puan almış olmak şart.

Mimar alımı için: Lisans Mimarlık, iç mimarlık veya iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümlerinden veya denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki bölümlerden mezun olmak, KPSSP3 puan türünden en az 80 puan almış olmak şart.

Mühendis alımı için: İnşaat mühendisliği bölümünden veya denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki bölümlerden mezun olmak, KPSSP3 puan türünden en az 80 puan almış olmak şart.

Hemşire alımı için: Hemşirelik veya hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerinden veya denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki bölümlerden mezun olmak, KPSSP3 puan türünden en az 80 puan almış olmak şart.

Memur alımı için: Siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme fakültelerine bağlı bölümlerden veya denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki bölümlerden mezun olmak, KPSSP3 puan türünden en az 80 puan almış olmak şart. Ankara iş ilanları kariyer.

Arşiv memuru alımı için: Bilgi ve belge yönetimi, dokümantasyon ve enformasyon veya arşivcilik bölümlerinden veya denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki bölümlerden mezun olmak, KPSSP3 puan türünden en az 80 puan almış olmak şart.

BDDK 55 personel alım ilanı kılavuzuna ulaşmak için Tıklayınız.

Kamuya 80 Bin Memur Alımı KPSS'siz Memur Olma Şartları

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum