BEDAŞ En Az Lise Mezunu İş İlanları

BEDAŞ En Az Lise Mezunu İş İlanları

BEDAŞ tarafından en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği iş ilanları yayınlandı. İlanlar için son başvuru tarihi belirtilmedi. BEDAŞ, iş başvurularının dışında staj başvuruları da almaktadır. İşte BEDAŞ en az lise mezunu iş ilanları ve adaylarda

Boğaziçi Elektrik Dağıtım (BEDAŞ); Ağ ve Güvenlik Ekip Lideri, Şebeke Analiz Mühendisi, Elektrik Teknik Personeli, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ve Elektrik Açma Kesme Personeli gibi kadrolara personel alımı gerçekleştirecektir.

Başvurular BEDAŞ resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılabilecektir. Başvurular için son başvuru tarihi belirtilmemiştir.

En az lise mezunu adayların başvurabileceği iş ilanlarında staj için başvuru yapmak isteyen adaylar için de ilanlar yer almaktadır. BEDAŞ personel alımında adaylarda aranan şartlar şu şekilde açıklanmıştır:

Elektrik Teknik Personeli alımı için: Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü gibi bölümlerinden veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik, Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtım bölümlerinden mezun adaylar başvuru yapabilecektir. D, E, B ehliyetlerine sahip olmak tercih sebebidir. İstanbul’da ikamet adaylar başvuru yapabilmektedir.

Elektrik Açma Kesme Personeli alımı için: Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik Bölümü, Elektrik-Elektronik Teknolojileri Bölümü; Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü veya Endüstriyel Bakım-Onarım alt dallarından veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik Bölümü’nden mezun personel alımı yapılacaktır. Adayların İstanbul’da ikamet etmesi gerekmektedir.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı için: En az lise mezunu (tercihen önlisans veya lisans mezunu) olmak, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olmak, müşteri ilişkilerinde başarılı, İstanbul’da ikamet eden personel alımı yapılacaktır.

Ağ ve Güvenlik Ekip Lideri alımı için: Güvenlik mimarisi ve teknolojilerinde bilgili ve deneyimli, ağ izleme ve konfigürasyon işlemlerinde deneyimli, ağ ve güvenlik konularında ekip liderliği yapmış, iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, askerlik görevini tamamlamış personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.