Belediye 39 Kamu İşçisi Alacak! KPSS Şartsız En Az İlköğretim

Belediye 39 Kamu İşçisi Alacak! KPSS Şartsız En Az İlköğretim

Silopi Belediyesi kamu personeli işçi alımı ilanı yayımladı. Silopi Belediyesi iştiraki Silopi Belediyesi Personel Hizmetleri A.Ş. bünyesinde 39 işçi alımı başvuru ilanı yayımlandı. İŞKUR bünyesinde personel alımları başvuruları haberimizde.

Silopi Belediyesi Personel Hizmetleri A.Ş. tarafından kamu personeli işçi alımları kapsamında 39 kontenjana başvuru ilanları yayımlandı. Belediye personeli işçi alımı başvuru şartları, başvuru süreci ve tüm detaylar haberimizde.

Belediye Personel Alımı Başvuru Süreci

Belediye personel alımlarına başvurular 12 Ocak ile 28 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılacak. Başvurular Silopi Belediyesine şahsen yapılması gerekiyor.

Personel Alımı Kontenjan Dağılımı

12 Beden işçisi (temizlik işleri) alımı, 13 Beden işçisi (parke taşı döşeme işleri) alımı, 3 Sekreter/itfaiye eri (itfaiye birimi) alımı, 4 Zabıta yardımcı personel alımı, 3 Beden işçisi (kanalizasyon işleri) alımı, 4 Beden İşçisi (park bahçe işleri) alımı olmak üzere 39 kontenjana başvuru alınacak.

4 Zabıta Yardımcı Personel Alımı

Önlisans Mezunu Olmak (en az 2 yıllık), 20-35 Yaş Aralığı (kadın)- 20-40 yaş aralığı(erkek) Kamu Haklarından mahrum olmamak gerekiyor.

3 Sekreter/İtfaiye Eri (İtfaiye Birimi) Alımı

En az Ortaokul Mezunu olmak, 18-40 Yaş Aralığı, Kamu Haklarından mahrum olmamak gerekiyor.

12 Beden işçisi (Temizlik İşleri) Alımı

12 (6 Kadın - 6 Erkek) temizlik işçisi alımı için 20-40 yaş aralığında olmak ve Kamu Haklarından mahrum olmamak gerekiyor.

13 Beden İşçisi (Parke Taşı Döşeme İşleri) Alımı

13 (13 Erkek) beden işçisi alımı için 20-40 Yaş Aralığı (Erkek) yaş aralığında olmak ve Kamu Haklarından mahrum olmamak gerekiyor. Parke Taşı Döşeme işlerinde kamu veya özel gibi yerlerde çalıştığına dair belge ya da ustalık belgesi isteniyor.

3 Beden işçisi (Kanalizasyon İşleri) Alımı

3 (3 Erkek) işçi alımı için 20-40 Yaş Aralığı (Erkek) isteniyor. Ayrıca Kamu Haklarından mahrum olmamak şartı aranıyor.

4 Beden İşçisi (Park Bahçe İşleri) Alımı

4 (4 Kadın) işçi alımı için, en az ilköğretim Okulu Mezunu olmak, 18-30 Yaş Aralığı (Kadın), Kamu Haklarından mahrum olmamak gerekiyor.

Tüm Kontenjanlar İçin Ortak Hükümler

28 Mart 2018 tarihli resmi gazetede yayımlanan, il özel idareleri ve Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idari birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerin gördürülmesine ilişkin usul ve esasların 4.maddesindeki şartları taşıyor olmak gerekiyor.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum