Belediye Başkanlığı En Az Ortaokul Operatör İşçi Personel Alımı

Belediye Başkanlığı En Az Ortaokul Operatör İşçi Personel Alımı

Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanda en az ortaokul mezunu personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller geçici ve sürekli kadroda 2 farklı unvanda görev yapacaklardır.

İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre Afyon ili Akharım Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 9 personel alınacaktır. Personeller geçici ve sürekli kadroda 7 kanal ve Izgara İşçisi ve 2 kepçe operatörü olarak istihdam edileceklerdir.

Akharım Belediyesi personel alımı için başvuru şekli ve başvuru zamanı.

Başvurular 23 Eylül 2022 tarihine kadar yapılacaktır. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden Online Hizmet noktalarından şahsen ve ALO 170 hattını arayarak telefonla yapacaklardır.

Adaylar için kura çekimi 29 Eylül 2022 tarihinde saat 10:00'da Akharım Belediyesinde yapılacaktır.

Kanal ve Izgara işçisi alımı için (7 kişi) 18 yaşını doldurmuş olmak, En az ortaokul en fazla lise mezunu olmak, MEB onaylı Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddeler İle İlgili İşler, Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Arıtma Tesisi Operatörlüğü Belgesi, Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Elle Taşıma sertifikalarına sahip olmak, Sandıklı ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Kepçe operatörü alımı için (2 kişi) En az ortaokul en fazla lise mezunu olmak, 18 -34 yaş arasında olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak, Geri sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, MEB onaylı tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde işaretçi ve sapancı eğitimi sertifikasına sahip olmak, Sandıklı ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları 00007041693 ve 00007041760’tır.

Tüm ilanlar için tıklayın.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.