Belediye Başkanlığına 25 Zabıta Memuru Alınıyor

Belediye Başkanlığına 25 Zabıta Memuru Alınıyor

Zabıta alımı yapılıyor. Kağıthane Belediye Başkanlığına zabıt memuru alım ilanı yayınlanmıştır. Yayımlanan ilan ile başvuru şartları duyuruldu.

Başvuru işlemleri Kağıthane Belediye Başkanlığına zabıta memuru alım ilanı üzerinden yapılacaktır. Başvuru işlemleri öncesinde, alım için şartları sağlayıp sağlamadığınız konusunda kontrollerinizi yapabilirsiniz.

Kağıthane Belediye Başkanlığına Zabıta Memuru Alımı Şartları 

Peki, şartlar ne olacak? Yapılacak olan için KPSS şartı aranıyor. KPSS için belirlenen puan türü üzerinden, sunulan puan sınırı üzerinden hareket etmek önemli oluyor. İşte detaylar…

13 Zabıta Memuru Alımı: 10 derece memur üzerinden 13 kişi şeklinde yapılacaktır. KPSS P93 puan türü üzerinden ise en az 70 alınması gerekiyor. Bunun dışında büro yönetimi, mahalli idareler, yerel yönetimler, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim ve halklar ilişkiler, işletme, kamu güvenlik ve asayişin sağlanması, çevre koruma ve kontrol, çevre temizliği ve deneyimi, harita ve kadastro, inşaat teknolojisi, yapımı denetimi ön lisans programlarından mezun olmak gerekiyor. Bunun sağlanması durumunda başvurunuzu yapabilirsiniz. B sınıfı sürücü belgesi de isteniyor.

12 Zabıta Memuru Alımı: için 10 derece memurlukta 12 kişi alınacak. Yerel yönetimler, beden eğitimi ve spor öğretmenliği, acil yardım ve afet yönetim lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor. KPSS puan şartı P3 üzerinden en az 70 alınmasıdır. Ayrıca B sınıfı sürücü belgesinin olması da aynı şekilde aranan şartlar arasında.

Kağıthane Belediyesi zabıta alımı şartları verilmiştir. Bu şartların sağlanması durumunda, başvuru işleminin gerçekleşmesi mümkün olacaktır.

Kâğıthane Belediyesi Zabıta Memur Alımı Özel Şartlar 

Başvuru işlemleri için KPSS şartı aranıyor. Bunun dışında erkeklerde ve kadınlarda farklı olmak üzere istenen boy ve kilo şartı var. Kadınlarda en az boyun 1.60 olması gerekiyor. Erkekler için ise boy sınırının 1,67 olarak belirlenmesi sağlanmıştır.  Kilo şartı ise bir metreden sonra gelen sayı ile kilonuz arasında 10’dan fazla fark olmaması önemlidir. Bunu bilerek Kağıthane Belediyesi zabıta memuru alımı başvurusu yapabilirsiniz.

Son başvuru tarihi 02.10.2020 tarihine kadar olacaktır. 16.30’a kadar en geç başvuruların yapılması isteniyor.

Başvuru kılavuzu.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.