Belediye en az ilkokul mezunu 10 kamu işçisi alıyor

Belediye en az ilkokul mezunu 10 kamu işçisi alıyor

Yerel yönetimler kapsamında yapılacak olan kamu işçisi alımı için İŞKUR iş ilanları tarafıdan yeni bir duyuru yayımlandı. Başvuru süreci başlayan ilan için 10 kişilik işçi alımı yapılacaktır. Unvan başvuru detaylarına dair bilgiler haberimizde…

Kamu işçisi alımı için yayımlanan son ilanlar Türkiye İş Kurumu bünyesinde yayımlandı. Yerel yönetimler kapsamında yapılacak olan belediye işçi alımı için bugün itibari ile başvuru süreci başlayan detaylar ilan edildi.

İŞKUR İş İlanları

Aracı kurum  olarak Türkiye genelinde istihdamların sağlanmasında büyük bir öneme sahip olan Türkiye İş Kurumu tarafından ilan edilen kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre görevlendirmeler tek merkez üzerinden yapılacaktır.

Kırıkkale İş İlanları

Kamu personeli alım ilanlarını takip eden çok sayıda adayın yakinen bildiği Kırıkkale İş İlanları dahilindeki Bahşılı Belediyesi ilanları dahilinde yayımlanan istihdam duyurusu, daimi işçi alımı kategorisinde yer alıyor.

Unvan ve Kontenjan Detayları

Bahşılı Belediyesi kamu işçisi alımı dahilinde daimi ve deneme süreli olarak çıkılan ilanda yer alan bilgilere göre; 10 kişilik kontenjan ile tek unvan üzerinden personel alımı yapılacaktır. Adaylar bugün itibari ile resmen başlayan süreç dahilide Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.) unvanı için başvurularını tamamlayacaktır.

kamu-iscisi-alimi.jpg

Başvurular Bugün Başladı!

İŞKUR iş ilanları kapsamında yayımlanan Temizlik İşçisi alımları içi başvuru işlemleri bugün başladı. 00005838614 numaralı ilan üzerinden İŞKUR resmi internet adresi aracılığı ile başvuru yapacak olan adaylar için son başvuru tarihi 18 Ocak 2021 olarak ilan edildi. Son tarihin gün sonuna kadar işlemler alınmaya devam edecektir. Başvurularda ikamet şartı istenmektedir.

Başvuru Şartları

Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.) dahilinde yapılacak olan alımlara başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. 18-40 yaş aralığında olma şartının arandığı alımlar için en fazla lise mezunu olan adaylar kabul edilecektir.

Herhangi bir şekilde KPSS puan şartı aranmazken; başvuruların akabinde Bahşılı Belediye Başkanlığı Hizmet Binası 3.Kat Hüseyin Onbaşı Mah.Atatürk Bulvarı adresinde 22 Ocak 2021 saat 10:00’da kura çekimi yapılacaktır.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum