Belediye KPSS 60-65 Puan ile Kadrolu 9 Memur Alımı Yapıyor

Belediye KPSS 60-65 Puan ile Kadrolu 9 Memur Alımı Yapıyor

Yerel yönetimler kapsamında yayımlanan personel alımları için güncel bir istihdam ilanı duyuruldu. Yayımlanan ilan ile belediye bünyesinde farklı unvanlarda KPSS 60 ve 65 puan ile 9 kişilik alım yapılacağı açıklandı. Detaylar haberimizde…

Kamu grubu iş ilanları kapsamında yayımlanan personel alımları için güncel istihdam ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Belediye bünyesinde yapılacak olan 9 kişilik alım için unvan, kontenjan ve şartların yer aldığı liste duyuruldu.

Unvan ve Kontenjan Detayları

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (VHKİ) alanında yapılacak olan personel alımları için 6 kişilik kontenjan açılmış olup; 1 Tekniker alımı; 1 Mühendis alımı ve ayrıca 1 kişilik daha Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (VHKİ) alımı yapılacağı ilan edilmektedir.

Başvuru Şartları

B sınıfı ehliyet, lise mezuniyeti diploması ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak şartları ile 6 V.H.K.İ alımı yapılacak olup; Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama önlisans mezunu olmak şartı ile 1 Tekniker alımı yapılacaktır.

İnşaat Mühendisi alanından lisans mezunu olan 1 Mühendis alımı yapılacak olup; ayrıca Kamu Yönetimi,İşletme veya İktisat alanlarından lisans mezunu olan 1 V.H.K.İ alımı yapılacaktır.

İlgili alımlar için KPSS 60 puan talep edilirken; lisans mezunu 1 V.H.K.İ alımı için KPSS 65 asgari puan şartı aranmaktadır.

Başvuru Süreci

Adaylar ilgili başvurularını 20-25 Mayıs 2021 tarihleri arasında info@koprukoy.bel.tr  mail adresine online olarak ve ayrıca Şehitler Mahallesi Cumhuriyet Cad No:92/1 KÖPRÜKÖY / ERZURUM adresine şahsen veya posta yolu ile teslim edebilecektir.

Hak kazanan adayların görev yeri Köprüköy Belediyesi olarak ilan edilmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.