Belediye KPSS 60 ile kadrolu memur ve zabıta alım ilanı yayımlandı

Belediye KPSS 60 ile kadrolu memur ve zabıta alım ilanı yayımlandı

Kamu personel alımı dahilinde yayımlanan yerel yönetimler memur alımı ilanlarına bir yenisi daha eklendi. KPSS 60 puan ile yapılacak olan alımlar için başvuru kılavuzu yayımlandı. İşte kadrolu memur alımı ilan detayları…

Kamu personeli alımı ve memur alımı ilanları dahilinde kamu ila platformu aracılığı ile yayımlanan personel alımları dahilinde güncel bir kadrolu memur alım ilanı yayımlandı. Belediye personel alımı başvuru kılavuzu yayımlandı.

Kilis İş İlanları

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yerel yönetimler bazında memur alımı yapmaya devam eden Kilis iş ilanları kapsamında; ilçe belediyesi olarak kamu hizmeti vermeye devam eden Elbeyli Belediyesi bünyesinde farklı unvanlarda görevlendirmeler yapılacaktır.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Adayların Elbeyli Belediyesi bünyesinde yapacakları kamu personeli alımı için 3 farklı duyuru metni yayımlandı. 1 kişilik kontenjan ile Mimar alımı yapılacak olup; 1 Zabıta memuru alımı ve 1 kişilik kontenjan ile de memur alımı yapılacağı beyan edildi.

İlgili görevlendirmeler GİH sınıfına mensup olmak üzere 8. ve 10. Dereceden kadrolu olmak üzere yapılacaktır.

kilis.jpg

Başvurular Bu Hafta Başlıyor

2021 memur alımı başvuru kılavuzları arasında yerini alan personel alımı için 15 Ocak 2021 itibari ile başvuru süreci başlayacaktır. Adayların Hürriyet Mahallesi Okul caddesi N0.2 Elbeyli –KİLİS adresindeki Elbeyli Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen yapacakları başvuruların haricinde Kilis Elbeyli Belediyesi resmi internet adresi aracılığı ile de online başvurular kabul edilecektir.

Yukarıdaki adrese posta yolu ile başvuru yapmak da mümkün olacaktır.

Başvuru Şartları

Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Mimarlık bölümünden mezun olmak şartı ile 1 Mimar alınacak olup; Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri, Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler, Dış Ticaret, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği, İthalat-İhracat, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret Yönetimi, Gümrük İşletme, Gümrük İşleri Önlisans programlarının birinden mezun olmak ve B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartı ile de Zabıta Memuru alımı yapılacaktır.

Lise düzeyinde Pazarlama ve Perakende Alanı ve Dalları veya Muhasebe ve Finansman Alanı - Muhasebe / Muhasebe ve Finansman Dalından mezun olmak şartının arandığı Memur alımı için ayrıca en az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartı arandığı ilan edilmektedir.

Başvuru kılavuzu

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.