Belediye KPSS 65 ile Kadrolu Memur Başvuruları Mayıs’ta Başlıyor

Belediye KPSS 65 ile Kadrolu Memur Başvuruları Mayıs’ta Başlıyor

Yerel yönetimler dahilinde gerçekleştirilmek üzere belediye personel alımı yapılacaktır. KPSS 65 puan şartı aranan alımlar için farklı unvan ve kontenjanlarda kadrolu memur alımı statüsünde görevlendirmeler gerçekleştirilecektir.

Kamu personeli alım ilanları yayımlanmaya devam ederken; Resmi Gazete aracılığı ile adayların bilgisine sunulan iş ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Kadrolu memur alımı başvuru şartları ve sürece dair bilgiler belli oldu.

Lüleburgaz Belediyesi İş İlanı

İlgili başvurularda işlem yapıp görev hakkı kazanan adayların Kırklareli iş ilanları kapsamında Lüleburgaz Belediyesinde görev alacakları ilan edildi.

Unvan – Kontenjan – Başvuru Şartları

Toplamda 8 kişilik alım yapılacaktır. Sosyal hizmetler lisans programından mezun olmak şartı ile 1 Sosyal Hizmetler Uzmanı alınacaktır.

Sosyal hizmetler lisans programından mezun olmak şartı ile 1 Sosyal Çalışmacı; İktisadi İdari Bilimler veya Siyasal Bilgiler Fakültelerinin Maliye veya İktisat Bölümlerinden mezun olan 2 Tahsildar; MYO’nun Emlak ve Emlak Yönetimi, Muhasebe ve vergi uygulamaları veya yerel yönetimler bölümlerinden mezun olan 1 Memur ve ayrıca İktisadi İdari Bilimler veya Siyasal Bilgiler Fakültelerinin Kamu Yönetimi, Maliye, Çalışma Ekonomisi ya da İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunu 3 Memur alımı yapılacaktır.

Başvurular için B sınıfı ehliyet; KPSS 65 puan şartı aranmaktadır.

Başvurular e Lüleburgaz Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları Eğitim Müdürlüğü Özerler Mahallesi Hal Sokak No:1 Lüleburgaz /Kırklareli adresine şahsen ya da posta yolu ile ve ayrıca belediye mail adresine online kanal ile yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum