Belediye Şirketi Kamuya 3 İşçi Personel Alımı Yapıyor

Belediye Şirketi Kamuya 3 İşçi Personel Alımı Yapıyor

Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR üzerimden ilan yayınlandı. İlana göre belediye başkanlığına 2 farklı unvanda 3 personel alımı gerçekleştirileceği ilan edildi.

Burdur Belediyesi başkanlığı İŞKUR üzerinden personel alımı ilanı yapacağını ilan etti. Yapmış olduğu ilana göre başkanlık bünyesine 2 farklı unvanda 8 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

KARBEL Kurumu Personel Alımı

Yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 adet inşaat işçisi alımı gerçekleştirilecektir. İlana başvuru yapan adaylar arasında çalışmaya hak kazanan adaylar istihdam niteliği belirsiz süreli olarak belirtildi.

Başvuruda Aranan Nitelikler

Başvuru yapacak adaylar için kurum tarafından aranan şartlar henüz belirtilmemiştir. Başvuru kılavuzunda yer mail adresinden veya telefon numarasından yetkili kişiye ulaşarak tüm şartları öğrenebileceklerdir.

Başvuru Şekli, Yer ve Tarihi

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum e-posta adresine başvuruda gerekli belgeler ile birlikte Online olarak yapacaklardır.

Adaylar için Başvurular 28 Şubat 2021 tarihinde saat 23.59 da sona erecektir. Başvurularını yapmak isteyen adaylar Başvuru formunu doldurduktan sonra e-posta adresine mail atarak başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru kılavuzu.

Burdur Söğüt Belediyesi

Yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet beden işçisi alımı gerçekleştirilecektir. İlana başvuru yapan adaylar arasında çalışmaya hak kazanan adaylar istihdam niteliği geçici süreli olarak belirtildi.

Başvuru Şekli, Yer ve Tarihi

Başvuru yapmak isteyen adaylar Başvuru kılavuzunda yer alan adresine istenilen belgeler ile birlikte şahsen veya posta yolu ile müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir.

Adaylar için son başvuru 27 Şubat 2021 tarihi olarak belirlendi. 27 Şubat 2021 tarihi saat 17.00 dan sonra başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuruda Aranan Nitelikler

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olma, medeni haklarını kullana bilme ehliyetine sahip olma, 18 Yaşını tamamlamış, Askerlik ile ilişiği bulunmayan ve kamusal haklarından mahrum bulunmama şartları ile 1 adet beden işçisi alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuruda gerekli belgeler

Nüfus Cüzdanı, İkametgâh belgesi ve sağlık raporu belgeleri ile başvurular gerçekleştirilecek olup eksik olan belgeler ile yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.