Belediye Sürekli Kadro 50 Yaş Sınır Şoför Ve İşçi Alımı (İŞKUR 2022)

Belediye Sürekli Kadro 50 Yaş Sınır Şoför Ve İşçi Alımı (İŞKUR 2022)

Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR kurum dışı ilanlar web sitesinde yayınlanan ilanda sürekli kadroda 50 yaş sınırı eğitim şartı olmadan şoför ve işçi personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Detaylar haberimizde.

İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 50 yaş çadır eğitim şartsız sürekli kadrolar 5 çöp kamyonu sürücüsü ve 5 beden işçisi alınacaktır.

Beylikdüzü Belediyesi personel alımı için başvuru şekli ve zamanı

Adaylar başvurularını 5 ağustos 2022 tarihine kadar kurum kariyer e-posta adresine özgeçmiş göndermek suretiyle elektronik olarak yapacaklardır.

Personel alımında adayların sahip olması gereken ortak başvuru şartları

Türk vatandaşı olmak, Emekli olmamış olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Esnek ve vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek olmak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak ve Beylikdüzü ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Çöp kamyonun sürücüsü için adaylarda aranan nitelikler Erkek olmak ve 50 yaşını geçmemiş olmak, E ve D sınıfı ehliyete sahip olmak, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak, En az 3 yıl ağır vasıta şoförlüğü deneyimine sahip olmak.

Beden işçisi alımı için 45 yaşını geçmemiş olmak, Herhangi bir sağlık problemi bulunmamak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum