Belediye Vasıflı Vasıfsız Güvenlik Şoför işçi Alımları

Belediye Vasıflı Vasıfsız Güvenlik Şoför işçi Alımları

Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda KPSS şartsız 4 unvanda toplam 6 personel alımı yapılacağını belirtilmektedir.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda Denizli İli Merkezefendi Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere geçici kadroda KPSS şartsız 4 unvanda toplam 6 personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

Alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımları

2 Beden İşçisi, 1 Çöp Kamyonu Şoförü, 2 Özel Güvenlik Görevlisi ve 1 Şoför olarak kurum bünyesinde görevlendirileceklerdir.

Adaylar için başvuru zamanı

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 31 Mart 2021 tarihine kadar (31 Mart dahil) başvuru işlemlerini yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum e-posta adresine (mertaspersonel@hotmail.com) CV göndermek suretiyle Online olarak yapacaklardır.

Beden İşçisi için aranan nitelikler (2 personel)

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Merkezefendi ilçesinde ikamet ediyor olmak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak ve Herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak şartları aranmaktadır.

Çöp Kamyonu Şoförü için aranan nitelikler (1 personel)

Türk vatandaşı olmak, Ehliyet, Psikoteknik, SRC2 ve SRC4 belgelerine sahip olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Merkezefendi ilçesinde ikamet ediyor olmak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak ve Herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak şartları aranmaktadır.

Özel Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler (2 personel)

En az Lise mezunu olmak, Özel Güvenlik Sertifikasına sahip olmak, Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Merkezefendi ilçesinde ikamet ediyor olmak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak ve Herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak şartları aranmaktadır.

Şoför için aranan nitelikler (1 personel)

B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Sağlık sorunu bulunmamak, Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak ve Herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum