Belediyeler Birliği Memur alımı Haziran

Belediyeler Birliği Memur alımı Haziran

Belediyeler Birliği Memur Alım ilanı 14 Haziran 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 23 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS 60 puan şartı bulunan ilana Başvuracak kişiler Şahsen veya İnternet üzerinden Başvuru Yapabilirler.

Türkiye Belediyeler Birliği 14 Haziran 2017 de Sözleşmeli Memur alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Genel olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 23 Haziran 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP3 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundalar.

Genel Makine Mühendisi 2 kişi için şartlar: Başvuracaklar Lisans mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003845675 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 23 Haziran 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Teknik ve Tasarımı Fakültesi Bölümleri mezunu olması gerekmektedir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının 3 katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Başvuracaklarda bazı şartlar: Alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip olmak(tercihen şantiye) Askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak (erkek adaylar için) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak, Yurt içi ve yurt dışı seyahat etmesinde herhangi bir engeli bulunmamak, Üniversitelerin 4 (dört) yıllık Makine Mühendisliği bölümünden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, Son başvuru tarihi itibariyle son iki yıl içerisinde yapılan Yabancı Dil Sınavı (YDS) den en az 50 (E) seviyesinde puana veya Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından dil yeterliliği bakımından buna denkliği kabul edilen ve Uluslararası geçerliliği bulunan başka bir puana sahip olmak.

Başvuracak adaylar Belediyeler Birliği Ankara’ ya istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 23 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.