Belediyeler Birliği Personel Alımı Haziran

Belediyeler Birliği Personel Alımı Haziran

Türkiye Belediyeler Birliği Personel Alım ilanı 09 Haziran 2017 de yayınladı. Başvurular 14 Haziran 2017 de başlayacak ve 23 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS 60 puanı olan adaylar başvuru yapabilir.

Türkiye Belediyeler Birliği Personel 09 Haziran 2017 de Personel alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Makine Mühendisi olarak istihdam edileceği açıklandı. ÖSYM tarafından 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olanlar başvuru yapabilirler.

Başvuru için genel şartlar: Son başvuru tarihi itibariyle ÖSYM tarafından 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak, Askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak (erkek adaylar için), Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak, Yurt içi ve yurt dışı seyahat etmesinde herhangi bir engeli bulunmaması gerek.

Ayrıca Üniversitelerin 4 (dört) yıllık Makine Mühendisliği bölümünden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak. Alanında en az 2 (iki) yıllık tecrübeye sahip olmak, (tercihen şantiye) Son başvuru tarihi itibariyle son iki yıl içerisinde yapılan Yabancı Dil Sınavı (YDS) dan en az 50 (E) seviyesinde puana veya Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından dil yeterliliği bakımından buna denkliği kabul edilen ve Uluslararası geçerliliği bulunan başka bir puana sahip olmak.

Başvurular; talebin ilanından sonra 14 ile 23 Haziran 2017 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu İl/Şube
Müdürlükleri’ne şahsen veya elektronik ortamda internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuracak adaylar Ankara’ ya istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre; Birliğimizde sürekli (daimi) işçi statüsünde istihdam edilmek üzere 2 (iki) adet Makine Mühendisi alımı yapılacaktır. İlana başvuracakların 23 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.