Belediyeler Birliği Tercüman Alımı 2017

Belediyeler Birliği Tercüman Alımı 2017

Türkiye Belediyeler Birliği Sözleşmeli Kamu Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 17 Nisan 2017 tarihinde sona erecektir. Alınacak personel Ankara Çankaya adresine istihdam edilecektir.

Ankara Belediyeler Birliği Sözleşmeli Memur alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Arapça Tercüman istihdam edileceği açıklandı.

Arapça Tercüman 1 kişi alımı şartları: Üniversitelerin 4 (dört) yıllık eğitim veren herhangi bir lisans programından mezun olması, Arapça – Türkçe - Arapça; Yazılı ve sözlü çeviri yapma bilgi ve becerisine sahip olmak ve bunu belgelendirmesi gerekli.

Son başvuru tarihi itibariyle son iki yıl içerisinde yapılan Yabancı Dil Sınavı (YDS) den (Arapça) en az 70 (C) seviyesinde puana, Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından dil yeterlik bakımından buna denkliği kabul edilen ve Uluslararası geçerliliği bulunan başka bir puana sahip olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylarda aranan diğer şartlar: Askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak (erkek adaylar için), Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak, Yurt içi ve yurt dışı seyahat etmesinde herhangi bir engeli bulunmaması gerekmekte. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003694975 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 17 Nisan 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Talep çok olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı gibi koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurumları ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Ankara Belediyeler Birliği Çankaya adresine istihdam edilecek olup çalışma adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 17 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.