Bereketli Belediyesi İşçi Alımı

Bereketli Belediyesi İşçi Alımı

Bereketli Bereket Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 5 kişi olarak açıklandı. Başvurular 22 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Bereketli Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Haberleşme Tesisatı Bakım ve onarımcısı ve 3 kişi Atık Toplayıcısı olarak Toplam 5 kişi istihdam edilecektir.

Tokat Bereketli Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 3 kişi Atık Toplama İşçisi için şartlar: En az Okur Yazar olması, En çok Lisans mezunu olması gerekmektedir. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı adresler dikkate alınır. Nitelik olarak Katı atıkların toplanması sertifikasına sahip olmak (Kurs yada Seminerden), Yayımlanma tarihinden sonra alınan sertifikalar geçersiz sayılacaktır. Başvuracak Adaylar İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 22 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Tokat Bereketli Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 2 kişi Haberleşme Tesisatı Bakım ve Onarım İşçisi için şartlar: En az İlköğretim olması, En Çok Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olması gerekmektedir. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı adresler dikkate alınır. Nitelik olarak Haberleşme sistemleri uzmanlığı sertifikasına sahip olmak (Kurs yada Seminerden), Yayımlanma tarihinden sonra alınan sertifikalar geçersiz sayılacaktır. Başvuracak Adaylar İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 22 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracaklar personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 26 Aralık 2016 tarihinde Saat 10: 00 da Bereketli Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda Yapılacak. 22 Aralık 2016 Terihine Kadar İstenen Bereketli Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Fazla başvuru olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Tokat iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Manisa Bereketli Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur il müdürlüğüne 22 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Tokat bereket belediyesi Haberleşme işçi alım ilan kılavuzu için Tıklayınız.

Tokat bereket belediyesi Atık Toplayıcı işçi alım ilan kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.