Beydağ Belediyesi İşçi Alımı İş İlanları

Beydağ Belediyesi İşçi Alımı İş İlanları

İzmir Beydağ Belediye Başkanlığı Sözleşmeli Ekonomist Alım ilanı (Kariyer) yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 30 Mart 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmamaktadır.

İzmir Beydağ Belediye Başkanlığı Sözleşmeli Teknik Hizmetler Sınıfına personel alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi ekonomist olarak istihdam edileceği açıklandı.

Beydağ Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi için şartlar: İktisat ve ekonomi bölümü lisans mezun olması gerekmektedir. Adayların 30 Mart 2017 tarihi saat 17:00’ ye kadar Beydağ Belediye Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.(posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

Mülakat sınavında adayların mesleki genel kültür, Genel yetenek, kavrayış, ifade ve temsil becerisi kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde beyan farklılığı veya aykırı beyanda bulunduğu tespit edenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlamış olsalar bile iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29 Eylül 2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulamak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacaktır.

Başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar: 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıması, Üniversitenin “Unvan ile ilgili” bölümünden mezun olması, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmaması, Görevlerini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmaması gerekmektedir.

Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 ay ve üzeri veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı gerçek dışı kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve Gurur kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmaması, İlan tarihinden önce İzmir İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olması ve Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir.

Adaydan istenen belgeler: Öğrenim durumunu gösterir belgesi aslı ve fotokopisi. T.C. Nüfus cüzdan fotokopisi. Yerleşim yeri belgesi. Özgeçmişi anlatan CV. Sağlık raporu ve 2 Adet vesikalık fotoğraf olması gerek. Askerlik durumu çıktısı, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil ve muaf olduğunu belirten belge.) ve İş talep dilekçesini doldurarak teslim edilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.