Beykoz Belediyesi İkamet Şartsız Kadrolu Memur Alımları Başladı

Beykoz Belediyesi İkamet Şartsız Kadrolu Memur Alımları Başladı

Kamu kurumu memur personel alımları kapsamında 4 unvan için başvuruları almaya başladı. İkamet şartı olmayan Beykoz Belediyesi memur alımı başvurularına dair tüm detaylar bu haberimizde yer alıyor.

5 Nisan 2021 yılı itibarıyla kamuya memur alımları başvuruları alınmaya başladı. İstanbul ili iş ilanları bünyesinde Beykoz Belediyesine kadrolu devlet memuru alımları yapılacak. Memur alımları için başvurular veznedar, düz memur, VHKİ ve Bilgisayar işletmeni kadroları için yapılacak. Memur alımı süreci ve tüm detaylar şu şekildedir:

Kontenjan Dağılımı

Beykoz Belediyesi 2 Veznedar alımı, 3 Memur alımı, 8 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı 5 Bilgisayar İşletmeni alımı olmak üzere 18 kadroya devlet memuru alımları başladı.

Mezuniyet Şartları

Veznedar alımına Borsa ve Finans, Para ve Sermaye Yönetimi, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Finans, Finans ve Muhasebe, Emtia Borsası, Sermaye Piyasası ve Borsa, Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları MYO mezunu,

Memur alımına Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Küresel ve Uluslararası ilişkiler, Küresel Siyaset ve Uluslararası ilişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları, Toplumsal ve Siyasal Bilimler lisans mezunu,

VHKİ alımına Herhangi bir lisans programından mezun olmak gerekiyor. Ayrıca Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi lisans mezunu,

Bilgisayar İşletmeni alımına Maliye, Muhasebe ve Maliye, Maliye-Muhasebe, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Çalışma Ekonomisi lisans mezunu olmak gerekiyor. Bilgisayar İşletmeni alımına ayrıca Matematik ve İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, İstatistik, Ekonometri lisans mezunu olmak gerekiyor.

KPSS şartı: Tüm unvanlar için 2020 KPSS lisans ve önlisans alanından en az 65 şartı var.

Başvuru Süreci

5 Nisan itibarıyla başlayan başvurular 9 Nisan 2021 tarihine kadar sürece. Başvurular şahsen veya posta ile yapılabilecektir. Ayrıca Belediye internet sitesinden veya e-posta ile de yapılabilecektir.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum