Bilecik Sögüt Belediyesi İşçi Alımı

Bilecik Sögüt Belediyesi İşçi Alımı

Bilecik Belediye Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 4 kişi olarak açıklandı. Başvurular 25 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Bilecik Sögüt Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 4 kişi Atık su Pompa Operatörü üzere 4 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Atık Su Pompa Operatörü 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve en az 1 yıl İş Deneyimi olduğunu gösteren daha önce çalıştığı işyerinden alınmış Deneyim Yazısı ile deneyim yazısında belirtilen tarihler arasında işyerinde çalıştığına dair SGK'dan alınan Hizmet Döküm Belgesi olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003553683 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 25 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 31 Ocak 2017 tarihinde Saat 14: 00 ile 15:00 arasında Bilecik Söğüt Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Yapılacak.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bilecik iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Bilecik Söğüt Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 25 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.