Bilecik Üniversitesi KPSS Taban Puan Yok/KPSS50 Puan 13 Memur Alımı

Bilecik Üniversitesi KPSS Taban Puan Yok/KPSS50 Puan 13 Memur Alımı

Kamu alımları hız kesmeden devam ediyor. Güncel yayınlanan ilanda Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS taban puansız ve KPSS 50 puanla en az lise mezunu genel başvuru ikamet yok 3 unvanda toplam 13 memur alınacaktır.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafından bu gün yayınlanan memur alımı ilanına göre ikamet şartı olmadan 81 ilden başvuru ile 3 unvanda en az lise mezunu KPSS taban puan olmadan ve KPSS 50 puan ile 13 memur alınacaktır.

Şeyh Edebali Üniversitesi personel alımında başvuru süresi ve başvuru şekli

Başvurular 29 Temmuz 2022 tarihine kadar yapılacaktır. Adaylar başvurularını kurum internet sitesinden indirilecek başvuru formu ve istenen belgeler ile birlikte kurum adresine şahsen yapacaklardır.

Hangi unvanda kaç personel alınmaktadır

11 Destek Personeli, 1 Güvenlik Görevlisi ve 1 Teknisyen alınacaktır.

Destek personeli kadrosu için adaylarda aranan nitelikler

İlgili bölümlerden Lise mezunu olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engeli bulunmamak, 2020 yılı KPSS sınavına girmiş olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Vardiyalı çalışmaya uygun olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak ve kılavuzda yer alan diğer nitelikleri taşımak.

Güvenlik Görevlisi alımında adaylar için başvuru şartları

Önlisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Alanında 1 yıl çalışmış olmak, 35 yaşını aşmamış olmak, 5188 sayılı kanunun 10. maddesinde sayılan şartlara haiz olmak, Kadın olmak ve 170 cm'den kısa olmamak, Geçerlilik süresinin dolmasına en az 3 ay kalmış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.

Teknisyen kadrosu için aranan nitelikler nelerdir

Biyomedikal cihaz teknolojisi Önlisans mezunu olmak, Biyomedikal cihaz teknolojisi alanında en az 2 yıl tecrübeli olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Görevini devamlı yapmasına engel hastalık ve benzeri engeli bulunmamak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.