Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personel Alıyor

Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personel Alıyor

Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personel Alım ilanı 12 Eylül 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar için 14 Eylül 2017 de başlayıp son 28 Eylül 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular Bakanlığın İnsan kaynakla

Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Sözleşmeli Bilişim Personel alımı yapılacağı 12 Eylül 2017 de duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Sözleşmeli Bilişim personeli olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personeller Ankara adresine alınacak olup başvurular 14 Eylül 2017 ile 28 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığının başvuru formu ve başvuru kılavuzu aşağıda bulunan link adresinde mevcuttur. Başvurular Bakanlığın İnsan kaynakları daire başkanlığına İnternet ortamından yapılacaktır.

Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" in 8 inci maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere Sözlü ve uygulamalı sınavla toplam (1) personel alınacağı bildirildi.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, mühendislik bölümlerinden fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

Ayrıca yabancı dil puanını, genel ve özel şartları sağlayan adaylardan, sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranlar arasından yapılacak sözlü ve mülakat sınavla sözleşmeli bilişim personeli pozisyonu için aday giriş sınavına alınacaktır.

Başvuru yeri ve şekli: Başvurular 14 Eylül 2017 İle 28 Eylül 2017 tarihleri arasında Bakanlık internet sitesinde (www.sanayi.gov.tr) yayımlanan "Başvuru Formu" eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda 28 Eylül 2017 günü mesai bitimine kadar yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.