Bitlis İl Özel İdaresi Memur Alımı

Bitlis İl Özel İdaresi Memur Alımı

Bitlis İl Özel İdaresi tarafından 17 Temmuz 2017 tarihinde memur alım ilanı yayınlandı. Başvurular 17 Temmuz 2017 tarihi itibariyle başlamış olup 21 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. Bitlis İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne şahse

Bitlis İl Özel İdaresi tarafından 17 Temmuz 2017 tarihinde 4 mühendis alım ilanı yayınlandı. Başvurular sonrası adaylar sözlü sınava çağırılacaktır.

Başvuruların Bitlis İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne 21 Temmuz 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuruda istenilen belgeler; internet sitesi üzerinden temin edilecek iş talep formu, KPSS B grubu P3 sonuç belgesi fotokopisi, diploma fotokopisi, son altı ay içinde çekilmiş olan iki adet fotoğraf, yerleşim yeri belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi ve kısa özgeçmişi anlatan belge olarak belirtilmiştir.

Bitlis İl Özel İdaresi 4 İnşaat Mühendisi alımı için adaylarda aranan şartlar: İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak, KPSS-B grubu P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak, müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını geçmemiş olmak, mülakat tarihi itibari ile en az 2 yıllık İnşaat Mühendisi olmak ve 1 yıl iş deneyimine sahip olmak olarak belirtilmiştir.

Ayrıca adayların yapım işleri ilgili metraj ve keşif hesaplamaları yapabilmesi, statik projeler hazırlayabilmesi, mesleki konularla ilgili bilgisayar program dillerinden en az birini iyi derecede kullanmak gerekmektedir.

Bitlis İl Özel İdaresi tarafından yayınlanan 4 İnşaat Mühendisi alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.