Biyolojik Mücadele Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü İşçi Alımı

Biyolojik Mücadele Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü İşçi Alımı

Biyolojik Mücadele Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 19 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Adana Biyolojik Mücadele Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi İklimlendirme ve soğutma teknolojisi teknikeri olarak istihdam edileceği açıklandı.

Adana Biyolojik Mücadele Araştırma Enstitüsü 1 kişi İklimlendirme ve soğutma teknolojisi teknikeri İşçisi Genel için şartlar: Ön Lisans İklimlendirme ve soğutma teknolojisi bölümü mezunu olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P3 türünden 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003503812 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 19 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların aşağıdaki sertifikalara sahip olması gerekmektedir. Alınacak personel tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı için işverene gönderilir. İsmi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. 19 Aralık 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeyi Adana Biyolojik Mücadele Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Adana iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Adana Biyolojik Mücadele Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 19 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.