Boğaziçi Üniversitesi 10 Sözleşmeli Bilişim Personel Alıyor

Boğaziçi Üniversitesi 10 Sözleşmeli Bilişim Personel Alıyor

Boğaziçi üniversitesi 10 Sözleşmeli Bilişim Personel Alım ilanı 03 Kasım 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar için 20 Kasım 2017 de sona eriyor.

İstanbul Sözleşmeli 10 Bilişim Personel alımı yapılacağı 03 Kasım 2017 de duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 10 kişi Sözleşmeli Bilişim (Memur) personeli olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personeller İstanbul adresine alınacak olup başvurular 20 Kasım 2017 tarihinde sona erecektir.

Boğaziçi üniversitesi başvuru formu ve başvuru kılavuzu aşağıda bulunan link adresinde mevcuttur. Başvurular Bakanlığın İnsan kaynakları daire başkanlığına İnternet ortamından yapılacaktır.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" in 8 inci maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere Sözlü ve uygulamalı sınavla toplam (10) personel alınacağı bildirildi.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, mühendislik bölümlerinden fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yüksek öğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

Ayrıca yabancı dil puanı genel ve özel şartları sağlayan adaylardan sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranlar arasından yapılacak sözlü ve mülakat sınavla sözleşmeli bilişim personeli pozisyonu için aday giriş sınavına alınacaktır.

Başvurular 03 Kasım 2017 ile 20 Kasım 2017 tarihleri arasında “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu” doldurarak, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle aşağıda sayılan belgelerle birlikte 20 Kasım 2017 tarihi mesai bitimine kadar Boğaziçi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı BEBEK İSTANBUL adresine elden teslim etmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.