Boğaziçi Üniversitesi 17 bin 500 TL maaş ile sözleşmeli personel alıyor

Boğaziçi Üniversitesi 17 bin 500 TL maaş ile sözleşmeli personel alıyor

Kamu üniversitesi personel alımı kapsamında yayımlanan istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre; İstanbul i ilanları dahilinde Boğaziçi Üniversitesi tarafından 5 kişilik kontenjan ile sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklandı.

Türkiye genelinde devam eden memur alımı, kamu personeli alımı, daimi işçi alımı ve sözleşmeli personel alımı kapsamında yayımlanan personel istihdam ilanlarına yenileri eklenmeye devam ediyor. Boğaziçi Üniversitesi tarafından 5 kişilik sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklandı.

Yayımlanan ilanlar kamu ilan platformu aracılığı ile ilgili adayların bilgilerine sunulurken; farklı unvanlar dahilinde gerçekleştirilecek olan alımlar için başvuru süreç bilgileri ve başvuru şartları da açıklandı.

Unvan ve Kontenjanlar

5 farklı unvanda personel alımı yapılacaktır. Kurum için verilen kodlara göre; Sistem Yöneticisi-1 ve Sistem Yöneticisi-2 dahilinde iki personel alımı yapılacak olup; ayrıca Bilgi Güvenliği Yöneticisi, Ağ Uzmanı ve Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Adayların başvurularının geçerli olabilmesi için; Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Ve Endüstri Mühendisliği alanlarından lisans mezuniyetine sahip olması gerekmektedir.

Sistem Yöneticisi-1 dahilinde istihdam edilecek personel sayıları için; adayların bilgi işlem merkezleri vb. ölçeklerinde kurum ve kuruluşlarda bilgi işlem birimlerinde en az yönetici pozisyonlarında tecrübe sahibi olan; Linux ve Microsoft veri tabanları üzerinde çalışmalar yapabilen adayların başvuruları kabul edilecektir.

Sistem Yöneticisi-2 personel alımları için; bilgi işlem merkezleri vb. ölçeklerindeki kurum ve kuruluşlarda bilgi işlem birimlerinde uzman, operatör, teknisyen alanlarında görev alarak tecrübe kazanmış olan adayların başvuruları geçerli olacaktır. Sistem yönetimi alanında en az 3 yıllık deneyim sahibi olmak şartı aranmaktadır.

Bilgi Güvenliği Yönetici alımı için başvuru yapacak olan adayların ISO27001 gereksinimlerine uygun politika ve prosedürlerin oluşturulması, güncellenmesi, uygulanmasının sağlanması alanlarında nitelikli çalışmalar yapabilecek olan adaylar olması tercih sebebi olacaktır.

Ağ Uzmanı alımı için En az 3 yıl 1.000 uç noktası bulunan ağlarda, ağ uzmanı ve benzeri pozisyonlarda deneyim sahibi olmak şartı aranırken; 

Son olarak Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı için de Java ile programlama konusunda en az 3 yıl deneyimli olan ve ayrıca tercihen Mobil uygulama geliştirme konusunda bilgi sahibi olan adayların başvuruları alınacaktır.

Başvuru Süreci

Adaylar başvurularını şahsen veya posta yolu ile yapabilecek olup; 10 Eylül ile 24 Eylül 2020 tarihleri arasında üniversite resmi internet adresinde yer alan Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru linki aracılığı ile işlemlerini tamamlayabilecektir.

Boğaziçi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı BEBEK/İSTANBUL adresine olmak üzere posta yolu ile başvurular kabul edilecektir.

Yayımlanan kılavuzda yer alan bilgilere göre; adaylara 13 bin TL ile 17 bin 500 TL arasında kadar maaş takdim edilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.