Bolu Belediyesi İşçi Alımı

Bolu Belediyesi İşçi Alımı

Bolu Belediyesi işçi Alımı ilanı yayınladı. Alınacak işçi sayısı 5 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 13 Ocak 2017 Cuma son bulacaktır.

Bolu / Kıbrıscık Belediyesi işçi Alımına Başvuruda bulunacak Adayların ilköğretim ve Orta öğretim ( Lise ve Dengi ) Bir okuldan mezun olmaları gerekmektedir KPSS Şartı yoktur, Çalışma adresi Bolu İlidir.

1 işçi Hasta ve yaşlı bakım alımına, Durumu Normal ve TMY ( Terörle mücadelede Yaralananlar) Başvurabilecektir. Başvuruda bulunacak adayların, ilköğretim, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul Yeterlidir. Başvuruda bulunan adayların Noter huzurunda kura çekimi 18 Ocak 2017 saat 14:00 da kıbrıscık belediyesi meclis Toplantı salonunda yapılacaktır, Adaylar şahsen veya işkur 00003536991 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

1 işçi Şoför - Yük Taşıma alımına, adayların, ilköğretim, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul dan mezun olmasi ayrıca E sınıfı ehliyet ve asfalt Plent Operatörü sertifika şartı vardır. Adaylar şahsen veya işkur 00003536963 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

1 işçi Montaj işçisi (Havalı Tornavida)  alımına, adayların, ilköğretim, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul dan mezun olmasi ayrıca Montaj Operatörü Belgesi ve Gruplama Operatörü Sertifikası şartı vardır. Adaylar şahsen veya işkur 00003536930 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Bolu iş ilanları kariyer.

2 işçi Asfalt Plenti Operatörü  alımına, adayların, ilköğretim, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul dan mezun olmasi ayrıca ve asfalt Plent Operatörü sertifika şartı vardır. Adaylar şahsen veya işkur 00003537021 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.Noter huzurunda kura çekimi Kıbrıscık Belediye başkanlığı meclis toplantı salonunda 18 Ocak 2017 saat 14:00' da yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum