Bolu Belediyesi KPSS 60 ile kadrolu İtfaiye Eri ilanı yayımlandı

Bolu Belediyesi KPSS 60 ile kadrolu İtfaiye Eri ilanı yayımlandı

Yerel yönetimler dahilinde yer alan kamu personeli alım ilanlarına yenileri eklenmeye devam ediyor. Belediye personel alımı kapsamında kadrolu İtfaiye Eri alımı için başvuru süreci ve başvuru şartları belli oldu. Detaylar haberimizde…

Türkiye genelinde rağbet görmeye devam eden ve yere yönetim birimleri dahilinde gerçekleştirilen kamu personeli alımları için güncel başvuru kılavuzlarının yer aldığı iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

Yayımlanan istihdam ilanlarında yer alan kılavuz bilgilerine göre; adayların başvuru sürecinde ihtiyaç duydukları temel ve teknik konulara ait olan detaylar açıklanırken; talep eden kurum hakkında da bilgilere yer veriliyor.

Bolu İş İlanları

14 Eylül 2020 Resmi Gazetesinden yayımlanan kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; kadrolu olarak gerçekleştirilecek olan personel alımı için Bolu iş ilanları dahilinde personel alımı yapılacağı açıklandı.

Unvan ve Kontenjanlar

Bolu iş ilanları kapsamında kayıtlara geçen ve Bolu belediyelerinden olan Göynük Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı iki farklı ilana çıkılmış olup; alımların İtfaiye Eri unvanı ile toplamda iki kişilik kontenjan dahilinde yapılacağı ilan edilmektedir.

Başvuru Şartları

Adayların ilgili başvurularının geçerli olabilmesi için kurum tarafından talep edilen başvuru şartlarını haiz olması beklenmektedir. 10. Dereceden kadrolu olacağı taahhüt edilen İtfaiye Eri alımı başvuruları için kurum tarafından talep edilen başvuru şartlarında; İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği veya Sivil Savunma ve İtfaiyecilik önlisans programlarının birinden mezun olmak, en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları yer almaktadır. Ayrıca adayların KPSS P93 puan türünden en az 60 puan alması gerektiği ilan edilmektedir.

11. dereceden kadrolu olacağı belirtilen İtfaiye Eri alımı için başvuru yapacak olan adayların KPSS P94 puan türünden en az 60 puan alması gerektiği açıklanmaktadır. Adayların lise veya dengi okul mezunu olmak ile en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartlarını sağlaması şarttır.

Başvuru Süreci

Göynük Belediye Başkanlığı İtfaiye Eri alımı başvuruları için adayların 15-21 Eylül 2020 tarihinde saat 17.00’a kadar Yenice Mahallesi Belediye Meydanı Şehit Mehmet DİRİ İşhanı No: 2 Üst Kat Göynük / BOLU adresindeki Göynük Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne başvurularını teslim etmesi gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.