Bolu Belediyesi Lpg Dolum ve Boşaltım İşçisi Alımı

Bolu Belediyesi Lpg Dolum ve Boşaltım İşçisi Alımı

Bolu Göynük Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 5 kişi olarak açıklandı. Başvurular 21 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Bolu Göynük Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 5 kişi Lpg Dolum ve Boşaltım işçisi olarak istihdam edileceği açıklandı.

Göynük Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 5 kişi Lpg Dolum ve Boşaltım İşçisi Genel için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, En çok Ortaöğretim (lise ve dengi) olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003506738 ve 00003506754 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 21 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 26 Aralık 2016 tarihinde Saat 09: 00 ile 18:00 arası Göynük Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda Yapılacak. 21 Aralık 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeyi Göynük Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bolu iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Bolu Göynük Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 21 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.