Bolu Kıbrıscık Sosyal Yardımlar Vakfı Müdürlüğü Memur Alımı

Bolu Kıbrıscık Sosyal Yardımlar Vakfı Müdürlüğü Memur Alımı

Bolu Kıbrıscık Sosyal Yardımlar Vakfı Müdürlüğü büro görevlisi almak üzere ilan yayınladı. İstihdam edilecek kişi sayısı 1'dir. Son başvuru tarihi 7 Temmuz 2017 'dir. Ayrıca adayların başvurudan sonra aşağıda belirtilen evrakları teslim etmeleri gerekmekt

Bolu Kıbrıscık Sosyal Yardımlar ve Dayanışma Müdürlüğü 1 büro görevlisi almak üzere ilan yayınladı. Başvurular başlamış olup başvuracak adayların aşağıdaki şartları sağlaması ve belirtilen evrakları Bolu Kıbrıscık Sosyal Yardımlar Vakfı Müdürlüğü 'ne elden teslim etmesi gerekmektedir.

Büro Görevlisi olarak başvurmak için gereken şartlar ; bilgisayar işletmenliği ve operatörlüğü kurs belgesine sahip olmak, üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden ikdisadi ve idari bilimler fakültesi ile sosyal hizmetler bölümünden mezun olmak, b sınıfı sürüsü ehliyetine sahip olmak, ayrıca aday  vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

Bu şartlara ek olarak ; Yüksek Öğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2015 veya 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS 3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak.

Adayların teslim etmesi gereken evraklar ; KPSS sınav sonuç belgesi, diploma, ikametgah belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi ve iki adet vesikalık fotoğrafın ilan süresi içerisinde vakfa elden teslim edilmesi gerekmektedir.

Adayın mülakat sonucuna göre sağlık raporuda istenecektir. İstenilen belgelerin asılları ibraz edildiği takdirde fotokopileri kabul edilecektir.

Son başvuru tarihi 7 Temmuz 2017'dir. Adaylar başvuru tarihi içerisinde evrakları Bolu Kıbrıscık Sosyal Yardımlar ve Dayanışma Müdürlüğü'ne teslim etmesi gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.