Bolu Mengen 1 Personel Alım İlanı

Bolu Mengen 1 Personel Alım İlanı

Bolu Mengen 1 Personel Alım İlanı Yayınladı. Mengen Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 1 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak olup başvuru son 26 Ekim 2016 tarih olarak açıklanmıştır.

Bolu Mengen 1 Personel Alım İlanı Yayınladı. Mengen Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 1 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak olup başvuru son 26 Ekim 2016 tarih olarak açıklanmıştır. Bolu Mengen 1 Personel İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. Başvuracaklar son altı (6) ay Mengen İlçesinde İkamet etmesi gerekmektedir.

Müraacat edecek adaylarda 1 kişi işçi için şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 yaşını bitirmiş olması ve 35 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık fakülte mezun olması, Mengen ilçesinde ikamet etmesi, Bilgisayar Sertifikası ve iyi derecede kullanım bilgisine sahip olması tercih sebebidir. Sürücü belgesi B Sınıfı Ehliyete sahip olması ve aktif halde araç kullanıyor olması gerekmektedir. Askerlikle ilişkisi olmaması ve Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip, dezavantajlı gruplarla çalışabilecek, hane ziyaretlerinde sağlıklı sosyal inceleme yapabilecek.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış), Diploma Fotokopisi, Sürücü belgesi B sınıfı ehliyet belgesi ve Özgeçmiş ile birlikte evraklarını Bolu Mengen Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımına başvuracak adaylar Bolu Mengende ikamet edecek olup sürücü belgesi B sınıfı ehliyetine sahip olması ve son 26 Ekim 2016 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bolu İş İlanları Kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.