Bolu Özel İdare 50 KPSS Puanıyla Personel Alımı

Bolu Özel İdare 50 KPSS Puanıyla Personel Alımı

Bolu Özel idare 50 KPSS Puanıyla Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 18 kişi olarak açıklandı. Başvurular 01 Mart 2017 ile 10 Mart 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Alınacak Personellerin Özellikleri haber detayda...

5302 Sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 36' ncı maddesi çerçevesinde; 5393 sayılı Belediyeler Kanununun 49. Maddesi gereğince kadro karşılığı teknik hizmetler sınıfında 18 adet sözleşmeli personel alınacaktır.

KPSS 50 puan şartı aranan ilana adayların başvurabileceği Bolu Özel idare sözlü mülakatla tek aşamalı sınav ile Teknik Personel alınacaktır. Sözlü sınav tarihi 20/ 24 Mart 2017 tarihleri arasında İl Özel İdare Encümen Salonunda yapılacaktır. Sözlü sınavda; Adayların mesleki, genel kültür bilgileri, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, muhakeme gücü, özel idare çalışmaları hakkındaki bilgileri göz önünde bulundurulacaktır.

Tekniker ve Bilgisayar Programcısı alımları ön lisans seviyesinde ilgili yükseköğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olması, Adaylar tek unvan için müracaat hakkına sahiptirler. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması, Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması ve Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmaması gerekmektedir.

Başvuracak Teknik Personel 18 kişi için şartlar: Üniversitelerin aşağıdaki link ayrıntıları içeren bölümlerinden mezun olması, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmaması, 2016 yılında Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi(ÖSYM) tarafından yapılan Kamu Personel Seçme Sınavının KPSS B grubu KPSS P3 puan türünden en az 50 (Elli) puan almış olması, Mühendis, Tekniker ve Bilgisayar Programcılığı alımları için Mühendis alımları Lisans seviyesinde ilgili fakültelerin herhangi birinden mezun olması gerekmektedir.

Başvuruların şekli ve yeri: Adayların 01 Mart 2017 – 10 Mart 2017 tarihleri mesai saatleri içerisinde Bolu İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden temin edecekleri iş talep formu, KPSS P3 sonuç belgesi fotokopisi, diploma fotokopisi, son altı ay içinde çekilmiş olan iki adet fotoğraf, yerleşim yeri belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi (T.C. Vatandaşlık No'su olan), kısa özgeçmişini anlatan belge ile birlikte II Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

Başvuru esnasında istenen belgeler: Başvuru dilekçesi, Cumhuriyet Başsavcılığı adli sicil belgesi, Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Sağlık Kurulu Raporu, Mezun olduğu diplomasının aslı veya noter tasdikli sureti, Erkek adaylar için askerlik yaptığına dair belge aslı veya onaylı sureti, Nüfus Kayıt Örneği, Adet yeni çekilmiş fotoğraf ve Yerleşim yeri belgesi ile başvuracaklardır.

Bolu İl Özel İdaresi Teknik Personel alım ilan kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum