BOTAŞ 34 Kamu İşçisi Alımı

BOTAŞ 34 Kamu İşçisi Alımı

BOTAŞ Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü Kamu İşçisi Alımı İlanı Yayınlandı. Toplam 34 Kişi Belirsiz Süreli Daimi Kamu İşçisi Olarak İstihdam Edilecek.

BOTAŞ Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü Kamu İşçisi Alımı İlanı Yayınlandı. Toplam 34 Kişi Belirsiz Süreli Daimi Kamu İşçisi Olarak İstihdam Edilecek. Başvurular 29 Haziran 2016 tarihine kadar İşkur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Büro Görevlisi, Teknisyen ve Operatör unvanları ile toplam 34 kişi istihdam edilecek. KPSS Kamu Personeli Seçme Sınavından Önlisans düzeyinden mezun olanlar için P93, Lise mezunları için KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almış olanlar ilanlara başvurabilecektir. Ayrıca ilanlara başvuru için ikamet şartı belirtilmemiş olup Türkiye geneli başvuru alınacaktır.

Önlisans düzeyinden Harita Ve Kadastro, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik bölümü mezunları başvurabilecektir.

Meslek Lisesi düzeyinden İklimlendirme Sistemleri, Kaynakçılık, İnşaat Teknolojisi, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Makine Bakım Onarım  bölümü mezunları başvurabilecektir.

İşe yerleştirilecek adaylar Petrol İşletmeleri Bölge Müdürlüğü, Doğal Gaz İşletmeleri Bölge Müdürlüğü Kayseri İşletme Müdürlüğü, Genel Müdürlük bünyesinde istihdam edilecektir.

Başvurmak isteyen adayların İşkur internet sitesinden veya İl Müdürlüğünden başvuru yapabilecekler.

BOTAŞ Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan kamu işçisi alım ilan metni Bölüm ve İl seçenekleri tablosu

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum