BOTAŞ 5 Ocak 2015 Personel alımı yapıyor

BOTAŞ 5 Ocak 2015 Personel alımı yapıyor

5 Ocak 2015 Boru Hatları İle Petrol Taşıma Aş. Genel Müdürlüğü BOTAŞ Kamu İşçisi Alımı Başvuruları Başladı. 23 Kişi İstihdam Edilecek.

Boru Hatları İle Petrol Taşıma Aş. Genel Müdürlüğü tarafından personel alım ilanları yayınlandı. BOTAŞ 'a alınacak işçilerin ilanları İş Kur resmi intermet sitesinden duyuruldu. Başvurular İş Kur resmi internet sitesi veya İş Kur İl Müdürlüğünden yapılacaktır.

BOTAŞ alım yapılacak illeri Ankara, Tekirdağ, Adana, Hatay, İstanbul, Kırklareli, İzmir, Konya, Erzurum, Kahramanmaraş, Ardahan ve Erzincan olarak açıkladı. Adayların Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması şart, ayrıca her ünvan için ayrı şartlar yer almaktadır.

Bazı ünvanlar için Uluslararası Ticaret, Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği, Kamu Yönetimi / Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, İktisat, Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümü mezunu lisans mezunu olarak mühendis alınacak.

2 Yıllık Üniversitelerin Deniz ve Liman İşletmeciliği bölümü mezunları olarak tekniker alınacak.

Metal Teknolojisi, İş Makinaları Dalı, İnşaat Teknolojisi, Elektrik - Elektronik Teknolojisi, Makine Bakım Onarım Dalı bölümünden ortaöğretim mezunu olarak teknisyen alınacak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.