BOTAŞ Kamu İşçisi Alımı 2016

BOTAŞ Kamu İşçisi Alımı 2016

29 Aralık 2015 Tarihinde Boru Hatları İle Petrol Taşıma Aş. Genel Müdürlüğü 23 Kamu İşçisi Alımı İçin İlan Yayınladı. Lise, Önlisans ve Lisans Mezunları Alınacak.

Boru Hatları İle Petrol Taşıma Aş. Genel Müdürlüğü 29 Aralık 2015 tarihinde kamu işçisi alımı için ilan yayınladı. 23 Kişi sürekli işçi olarak istihdam edilecektir. Başvurular İş Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. İş Kur ilanları ise 5 Ocak 2016 tarihinde yayınlanacak olup, 10 gün başvuru süresi bulunmaktadır.

BOTAŞ Ankara, Tekirdağ, Adana, Hatay, İstanbul, Kırklareli, İzmir, Konya, Erzurum, Kahramanmaraş, Ardahan ve Erzincan illerinde istihdam edilmek üzere personeller alınacaktır. Başvuru için KPSS en az 60 puan almış olmak şart. İlanda her ünvan için ayrı şart vardır. Aşağıda sayılı bölümlerden alım yapılacaktır.

Lisans düzeyinde Uluslararası Ticaret, Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği, Kamu Yönetimi / Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, İktisat, Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümü mezunu olmak.

Önlisans düzeyinde Deniz ve Liman İşletmeciliği bölümü mezunu olmak.

Lise düzeyinde Metal Teknolojisi, İş Makinaları Dalı, İnşaat Teknolojisi, Elektrik - Elektronik Teknolojisi, Makine Bakım Onarım Dalı bölümü mezunu olmak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.