BOTAŞ Kayseri ve Tekirdağ Mühendis Alımı 2016

BOTAŞ Kayseri ve Tekirdağ Mühendis Alımı 2016

21 Ocak 2016 Tarihinde BOTAŞ Kayseri İşletme Müdürlüğü İle Tekirdağ LNG İşletme Müdürlüğü Kamu İşçisi Alımı İlanı Yayınlandı. KPSS 60 Puan Almış Olan Mühendislik Fakültesinin İlgili Bölüm Mezunları Başvurabilecek.

BOTAŞ Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Kayseri İşletme Müdürlüğü Doğubayazıt Kompresör İstasyonu 21 Ocak 2016 tarihinde. BOTAŞ Tekirdağ Lng Terminal İşletme Müdürlüğü 20 Ocak 2016 tarihinde personel işçi alımı ilanları yayınlandı. Kayseri ili alımı başvurusu 1 Şubat 2016 tarihinde, Tekirdağ ili alımı başvurusu 29 Ocak 2016 tarihinde sona erecektir. Başvurular İş Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesinden yapılacaktır.

Her iki ilana da başvuru için 2014 KPSSP3'den 60 puan ve üzerinde puan almış olmak şartı yer almaktadır. Ayrıca ilanlarda ikamet şartı bulunmamaktadır.

Kayseri İşletme Müdürlüğü Makine Mühendisi İşgücü İstemi (00003058769) alımı için: Mühendislik Fakültelerinin Makine Mühendisliği bölümü mezunu olmak şartı vardır. En az c sınıfı İSG belgesine sahibi olma şartı vardır. Alınacak kişi Ağrı ilinde çalıştırılacaktır.

Tekirdağ Lng Terminal İşletme Müdürlüğü Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisi İşgücü İstemi (00003058414) alımı için: Son 5 yıl içerisinde İngilizce KPDS/YDS sınavından en az 70 puan almış olmak şart. Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Teknik ve Tasarımı Fakültelerinin Gemi İnşaat ve Gemi Makinaları Mühendisliği bölümü mezunu olmak şartı vardır. Başvuruları iş gücü istemi numarası ile yapabilirsiniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.