Bozok Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Bozok Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

20 Temmuz 2016 tarihinde Bozok Üniversitesi personel alım ilanı yayınladı. İlana son başvuru 4 Ağustos 2016 tarihinde yapılacak.

Bozok Üniversitesi personel alım ilanı yayınladı. Personeller sözleşmeli olarak istihdam edilecek. 2’si hemşire ve 1 tanesi sağlık teknikeri olmak üzere toplam 3 personel alımı yapılacak.

Başvuracak adaylarda aranacak genel şartlar ; T.C. Vatandaşı olmak,  657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun değişik 48’inci maddesinin (A) fıkrasının 4, 5, 6 ve 7'nci bentlerinde belirtilen şartları taşımak,  657 sayılı Kanunun 53. madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak, 2014 yılı KPSS (B) (Ortaöğretim mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93), 2016 yılı KPSS (B) (Lisans mezunları için KPSSP3 puanı esas alınacaktır.) grubu sınavlarına girmiş olmak,  Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gibi şartlar arandı.

Ayrıca başvurulacak unvanın aranılan niteliklerini sağlamak,  657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” istenilen koşullar arasında bulunmaktadır.

Başvurular kurumun internet adresinde temin edilecek başvuru formu eksiksiz doldurularak istenilen belgelerle birlikte Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.