Bozüyük Belediyesi 9 Personel Alımı

Bozüyük Belediyesi 9 Personel Alımı

Bozüyük Belediye Başkanlığı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Daimi olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 11 Temmuz 2016 tarihinde sona erecektir.

Bozüyük Belediye Başkanlığı ’ nca  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 9 kişi Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) ünvanıyla kamu işçisi olarak Daimi süreyle istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 11 Temmuz 2016 tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) alımı için Zirai Sulamacı mesleğinde, en az İlköğretim mezunu daimi İşçi statüsünde MEB onaylı basınçlı sulama sistemleri sertifikası ile MEB onaylı ilk yardım sertifikasına sahip 9 kişi alınacaktır. İstenilen belgelerin 18.07.2016 tarihi mesai bitimine kadar Bozüyük Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne elden ibraz edilmesi gerekmektedir. İstenen belgeleri tam ve eksiksiz olarak Bozüyük Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim edenlerin noter kurası 21.07.2016 Perşembe günü saat: 10:00 da Bozüyük Belediyesi Meristepe Kültür Merkezi (Kasımpaşa Mah. Zübeyde Hanım Cad.) gerçekleştirilecek olup, noter tarihinde değişiklik olması halinde Bozüyük Belediyesi resmi internet sayfasında duyurulacaktır.

  İlana başvuracak adayların (00003298044) iş ilan no ile Bilecik Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 11 Temmuz 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.