Bülent Ecevit Üniversitesi Eleman alıyor

Bülent Ecevit Üniversitesi Eleman alıyor

Bülent Ecevit Üniversitesi en az lise mezun Sağlık teknikeri, Diğer sağlık personeli ve Hemşire alım ilanları yayınladı.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2 kişi Sağlık Teknikeri, 2 kişi Diğer Sağlık Personeli ve 2 kişi Hemşire olmak üzere toplam 6 kişi Kamu Personel Alım ilanı 21 Eylül 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar Lise, Önlisans ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 06 Kasım 2017 kadar yapmaları gerek.

Bülent Ecevit Üniversitesi Sözleşmeli 6 kişi alımı yapılacağı devlet personel başkanlığınca yayınladı. Başvurular Orta Öğretim lise, Önlisans ve  Lisans mezunları için 2016 KPSS puanı esas alınacaktır.

Başvuru Formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Resim ve Adli Sicil kaydı olması şart.

Adaylarda aranan bazı şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adaylar muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

Sözleşmeli 6 Personel alımı için şartlar: Lise, Önlisans ve Lisans Sağlık Memurluğu, Hemşirelik ve Ebe bölümü mezunu adaylar başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak adaylarda öğrenimle ilgili koşullar ile ilgili geniş bilgi aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Adayların başvurularını web adresinde bulunan İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.