Bülent Ecevit Üniversitesi İç Denetçi Alımı İş İlanları

Bülent Ecevit Üniversitesi İç Denetçi Alımı İş İlanları

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İç Denetçi alım iş ilanı (Kariyer) yayınladı. Alınacak personel İç Denetçi personeli ünvanı ile işe alım yapılacaktır. Başvurular 05 Nisan 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuracaklar dikkatli okumaları gereklidir.

Zonguldak İş İlanları Bülent Ecevit Üniversitesine istihdam edilmek üzere, 5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu hükümleri uyarınca Üniversiteye adedi ve kadro dereceleri belirtilen İç Denetçi alınacaktır.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartını taşımak, 657 sayılı Devlet Memuru Kanun 68/B maddesinde belirtilen şartları taşıması, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yapılmış olması ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından verilen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olunması gerekmektedir.

Başvuru şekli ve zamanı: Adayların belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen veya posta ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvuru tarihi 22 Mart 2017 tarihinde başlayıp 05 Nisan 2017 Mesai bitimine kadar başvuru yapılabilir.

Başvuruda gerekli belgeler: Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslıyla aynı olduğu kontrol edildikten sonra kurumca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.).

Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti, 2 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi (En geç 1 (bir) aylık), Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (3 adet), Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir.

Başvurular 5 Nisan 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına bizzat (Şahsen) veya posta yolu ile müracaat etmeleri gerekmektedir. Bilgi almak isteyenler için Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı P.K. 67100 Merkez / Zonguldak ve Tel: (0 372) 257 40 10 (Dahili: 1207/ 1164), Fax : (0 372) 257 30 32 bilgi alabilirler.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İç Denetçi Alım İlan ve Kariyer Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.