Bülent Ecevit Üniversitesi Kamu Personel Alımı Haziran

Bülent Ecevit Üniversitesi Kamu Personel Alımı Haziran

Bülent Ecevit Üniversitesi Kamu Personel alım iş ilanı 02 Haziran 2017 de yayınladı. Alınacak personeller Lise ve Lisans mezunu olacaktır. Başvurular Başlamış olup 16 Haziran 2017 tarihinde son bulacaktır.

Zonguldak İş İlanları Bülent Ecevit Üniversitesine istihdam edilmek üzere Lise mezun 16 kişi ve lisans mezun 20 kişi toplam 36 kişi istihdam edilecektir. Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde giderleri Özel Bütçe gelirlerinden karşılanmak ve KPSS (B) grubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular Şahsen veya posta yolu ile Üniversiteye 16 Haziran 2017 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Lise Mezun 16 kişi için şartlar: Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik, Ebelik, Sağlık Memurluğu Alanı, Ebelik Hemşirelik Dalının, Hemşirelik- Ebelik, Sağlık Memurluğu Alanı - Hemşirelik Dalının veya Hemşirelik-Ebelik, Sağlık Memurluğu Alanı, Sağlık Memurluğu Dalının birinden mezun olmak ve Ortaöğretim mezunları için 2016 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSSP94 puanı bulunması şart.

Lisans mezun 20 kişi için şartlar: Hemşirelik, Sağlık Memurluğu veya Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri lisans programından mezun olmak ve Lisans Mezunları için 2016 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSSP3 puanı bulunması gerek.

Başvuru şekli ve zamanı: Adayların belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen veya posta ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvuru tarihi 02 Haziran 2017 tarihinde başlayıp 16 Haziran 2017 Mesai bitimine kadar başvuru yapılabilir.

Başvuruda gerekli belgeler: Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 2 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi (En geç 1 (bir) aylık), Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (3 adet), Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir.

Başvurular 16 Haziran 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına bizzat (Şahsen) veya posta yolu ile müracaat etmeleri gerekmektedir. Bilgi almak isteyenler için Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı P.K. 67100 Merkez / Zonguldak adresidir. Telefon ile iletişim için kılavuzun sonunda bulunan numaralardan bilgi alabilirsiniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.