Burdur SYDV Personel Alımı

Burdur SYDV Personel Alımı

Burdur SYDV Personel Alım ilanı 11 Ocak 2017 yayınladı. Yapılan açıklamada 3 kişi ihtiyaç olup başvuru son 20 Ocak 2017 tarih olarak belirtilmiştir.

Burdur SYDV Personel ilanı yayınladı. Yapılan açıklamada 3 kişi ihtiyaç olup başvuru son 20 Ocak 2017 tarih olarak belirtilmiştir.

Burdur Yeşilova SYDV Personel yapılan ilanda 3 kişi ihtiyaç olup 3 kişi Yaşlı Bakım Hizmetlerinde istihdam edilecektir. Burdur Valiliği Yeşilova Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı İstihdam edilmek üzere 4857 sayılı iş yasası uyarınca şartları tutan adaylar arasından 3 kişi Yaşlı Bakım Hizmetlerinde çalışacak personel alımı yapılacaktır.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, Medeni haklarrını kullanma ehliyetine sahip olması, 18 – 40 yaşları arasında olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı vücut sakatlığı ve özrü bulunmaması, Adli ve idari soruşturma sonucunda çalışmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. Burdur iş ilanları kariyer.

Ayrıca Yaşlı bakım hizmetleri konusunda istihdam edileceğinden başvuruların içerisinden öncelikle sertifika sahibi olanlar tercih edilecek olup sertifikalı başvuruların olmaması halinde projenin amaçları doğrultusunda tüm başvurular Mütevelli Heyetince değerlendirilerek personel alımı gerçekleştirilecektir. İşyeri çalışma yeri Yeşilova merkez olarak açıklanmıştır.

Başvuracaklar için istenen belgeler: Sözleşmeli iş talep formu, Bitirdiği okul veya çıkış belgesinin aslı veya onaylı sureti, B sınıfı sürücü belgesine sahip, işe konu sertifika veya belgenin fotokopisi (aslı görülerek), Nüfus cüzdan fotokopisi, 6 Adet fotoğraf, Çalışmasına engel olmayacağını gösteren rapor ve varsa iş deneyim belgeleri fotokopisi ve kendi el yazısı ile özgeçmişini belirten CV olması gerekmektedir.

Burdur Valiliği Yeşilova Kaymakamlığı SYDV Personel yapılan ilana başvuracaklar en geç 20 Ocak 2017 tarihi mesai bitimine kadar Burdur Valiliği Yeşilova Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğüne istenen belgeler ile birlikte şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.